Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ – СПЕЦИФІЧНА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Загрузка...

ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ – СПЕЦИФІЧНА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ – СПЕЦИФІЧНА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Правдивцев Павло Анатолійович
УДК 330.322.01
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ – СПЕЦИФІЧНА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.01.01 – Економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Семенов Анатолій Григорович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної теорії
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Батура Олександр Васильович,
Державна медична академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін (м. Дніпропетровськ),
кандидат економічних наук, доцент Проданова Лариса Василівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.І. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економічної теорії (м. Донецьк).
Провідна установа – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної теорії і економічних методів управління (м. Харків).
Захист відбудеться 24 грудня 2003 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01. Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано 21 листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність дисертаційної роботи зумовлена недостатньою дослідженістю її в економічній літературі як зарубіжній, так і вітчизняній, а також зростанням практичного значення результатів дослідження для всіх країн і, особливо, для України.
Світова економіка є структурою, яка постійно еволюціонує. Матеріальну основу її розвитку забезпечує фінансова система. Одними з головних учасників цієї системи є інвестори, які приймають рішення про вкладення власних, позикових та залучених коштів в обєкти інвестування. У сучасних умовах ринкової економіки за характером участі в інвестиційному процесі інвестори поділяються на індивідуальних та інституціональних.
Аналіз економіко-історичних даних свідчить про істотне зростання ролі інституціональних інвесторів, які зайняли домінуюче положення в сфері інвестиційної діяльності та накопиченні грошового капіталу. Крім того, існують якісні та кількісні підтвердження того, що сучасні соціально-економічні відносини не можуть ефективно розвиватися без участі цих інвесторів. Саме цим певною мірою зумовлюється вибір теми дисертаційного дослідження.
Вивченням механізмів функціонування інституціональних інвесторів на сучасному етапі розвитку займаються такі зарубіжні вчені, як В. Шарп, Ф. Фабоцці, Ф. Девіс, Д. Кідуелл, Є. Жуков, В. Газман, В. Якімкін, О. Трегуб та інші. Розглядом окремих аспектів діяльності інституціональних інвесторів займаються також українські економісти, серед яких: А. Оленчік, А. Пересада, О. Грищенко, В. Іванченко, О. Вересюк, В. Кабанов, З. Ватаманюк, А. Семенов, О. Чаусовський та інші.
Незважаючи на значні досягнення в дослідженні діяльності інституціональних інвесторів, залишаються ще питання, які недостатньо або повністю не досліджені. До таких питань відносяться: періодизація етапів еволюції системи інституціональних інвесторів; класифікація організаційних форм інституціональних інвесторів; теоретичний та статистичний аналіз ролі інституціональних інвесторів у вирішенні виробничо-економічних, фінансово-інвестиційних та соціальних завдань.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТОРИ – СПЕЦИФІЧНА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок