Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ / сторінка 11

Назва:
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Ефективність заходів впровадження нової техніки становила 0,61 грн. на 1 грн. витрат, у тому числі в харчосмаковій - 0,54, м'ясній і молочній - 0,96 грн.
13. Встановлено, що переробні і харчові підприємства Черкаської області можуть бути достатньо забезпечені сировиною. Цьому сприяє створення “Черкаської ресурсної компанії” під заставу комунального майна, яка концентрує матеріальні і фінансові можливості області для забезпечення сільського господарства ресурсами за доступними цінами. В результаті обсяг виробництва продукції сільського господарства у 2000 році збільшився майже на 22%, що дало наростити виробництво продуктів харчування в порівнянні з попереднім роком. Так, тільки на підприємствах молочної галузі обсяги виробництва збільшилися майже в 1,5 рази, кондитерських виробів на 25%, плодоовочевих консервів на 60%, а олії - на 23,5%.
14. Інноваційний розвиток підприємств неможливий без автоматизації функцій управління. Якісно і продумано розроблені автоматизовані робочі місця є багатокомпонентним чинником інтенсифікації виробництва. Це відноситься і до запропонованого створення підсистеми “Відтворення виробництва”.
15. Для підвищення зацікавленості в нарощуванні виробництва продукції і зниження цін на неї необхідно повністю перебудувати податкову систему відповідно до вимог ринкової економіки, оскільки нині держава через податки намагається визначити структуру розвитку виробництва, незважаючи на те, що це є прерогативою ринку.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ
1. Плетінь Л.В. Прогнозування та розробка програм розвитку галузей харчової промисловості // Вісник Полтавського державного сільськогосподарського інституту. – Полтава:“Теrra ”, 1999. - № 6. – С.59-62.
2. Плетінь Л.В. Етапи розвитку харчової промисловості в сучасних умовах // Вісник Сумського державного аграрного університету. Серія: Фінанси і кредит. – Суми: Сумський державний аграрний університет, 1999. - № 2. – С.172-176.
3. Плетінь Л.В. Питання державного регулювання економіки АПК в Україні // Науковий вісник Національного аграрного університету. – Київ: ВІПОЛ, 2000. - № 23 – С.38-41.
4. Поляков О.М., Плетінь Л.В., Никітенко Г.В. Управління агропромисловим виробництвом у ринкових умовах //Збірник наукових праць Черкаського інженерно-технологічного інституту.Серія: Економічні науки. – Черкаси: ЧІТІ, 2000.– С.75-77.
5. Плетінь Л.В. Прогноз розвитку структурної перебудови харчової промисловості // Вісник Полтавського державного сільськогосподарського інституту. – Полтава:“Теrra ”, 2001. - № 5-6. – С.142-144.
6. Плетінь Л.В. Аналіз показників ефективності виробництва в харчовій промисловості // Теорії мікро-макроекономіки: Зб. наук. праць. – Київ: Академія муніципального управління, 2001. – С.137-141.
7. Поляков О.М., Журба І.О., Плетінь Л.В. Деякі питання реформування сільськогосподарських підприємств в Україні // Вісник Сумського державного аграрного університету. Серія: Фінанси і кредит. – Суми: Сумський державний аграрний університет, 2001. - № 1. – С.144-148.
АНОТАЦІЯ
Плетінь Л. В. Розвиток виробництва продукції переробних і харчових галузей в умовах ринкових перетворень. — Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.07.02 — економіка сільського господарства і АПК. —Дніпропетровський державний аграрний університет, Дніпропетровськ, 2002.
Дисертація присвячена вирішенню проблем щодо інноваційного формування і стійкого нарощування виробництва переробних і харчових підприємств АПК України та розробці теоретико-методологічних положень і практичних рекомендацій з метою подолання системної кризи в харчовій промисловості та виведення виробництва продовольчих товарів на новий якісний рівень, який би відповідав сучасним вимогам ринкової економіки.
В роботі запропоновано авторське бачення сутності інноваційного розвитку, доповнено класифікацію його видів у інтегрованому виробництві продуктів харчування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок