Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ / сторінка 3

Назва:
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Практичне значення одержаних результатів. Основні висновки і пропозиції щодо інноваційного розвитку переробних і харчових підприємств можуть бути використанні для подальшого їх дослідження, управління агропромисловим виробництвом на рівні Міністерства аграрної політики і Головних управлінь сільського господарства і продовольства при обласних державних адміністраціях. Отримані автором результати щодо інноваційного розвитку та прогнозування ринку харчової продукції використовуються Головним управлінням сільського господарства і продовольства Черкаської облдержадміністрації для надання консультаційної допомоги харчовим і переробним підприємствам (довідка від 18.03.2002 р.). Розроблена автором методика і показники економічного ефекту заходів впровадження науково-технічного прогресу, методичні засади визначення морального і фізичного старіння основних фондів переробних і харчових підприємств, теоретичні узагальнення інноваційного розвитку виробництва використовуються при викладанні навчальної дисципліни “Економіка підприємств” Черкаського державного технологічного університету (довідка від 06.03.2002 р.)
Особистий внесок здобувача. З наукових праць опублікованих у співавторстві в дисертації використанні тільки особисті здобутки автора. За списком робіт, який подано в авторефераті, особисто автором зроблено: [4] - досліджено та рекомендовано нові підходи до управління агропромисловим комплексом України; [7] – проаналізовано переваги і недоліки форм господарювання. Результати досліджень, які містить робота, отримані автором самостійно.
Апробація результатів дисертації. Розробки, рекомендації і висновки виконаної дисертаційної роботи доповідались, обговорювались і одержали позитивну оцінку на науково-практичних конференціях, які проводились в Черкаському державному технологічному університеті (1999–2001р.р.), в Національному технічному університеті України “Найважливіші проблеми розвитку АПК України на сучасному етапі” (м.Київ, 1999 рік), в Міжрегіональній академії управління персоналом “Шляхи реформування економіки України на сучасному етапі” (м.Київ, 1999 рік), в Національному економічному університеті “Основні проблеми розвитку ринку на Україні” (м.Київ, 2000 рік), в Національному університеті харчових технологій “Методичні питання економічної взаємодії суб`єктів сільськогосподарського виробництва” (м.Київ, 2001 рік).
Публікації. За результатами дисертаційного дослідження опубліковано у науково-фахових виданнях 7 праць (2 у співавторстві) загальним обсягом 1,8 д.а., з яких особисто автору належить 1,5 д.а.
Структура і зміст роботи. Структура дисертаційної роботи відповідає її цільовій спрямованості, визначеним завданням і складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел і додатків.
Дисертація викладена на 180 сторінках і включає 23 таблиці, 3 рисунки. Список використаних джерел становить 143 найменування. Дисертація має також 27 додатків.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтовується актуальність теми, формулюються мета та завдання, визначаються предмет, об`єкт, методологічна основа та методи дослідження, відображаються наукова новизна, практична цінність, апробація та реалізація результатів дослідження.
У першому розділі “Наукові основи інноваційного розвитку виробничої сфери переробних і харчових підприємств агропромислового комплексу” розглядаються теоретичні положення і аналізуються думки вітчизняних і зарубіжних дослідників щодо визначення економічної категорії “інновації” на підприємствах, доповнюється класифікація їх видів, пропонується моделювання вибору пріоритетів інновацій, систематизація принципів розробки інноваційних програм. Враховуючи, що інноваційна діяльність тісно пов`язана з процесами відтворення, в роботі розглянуто особливості визначення величини морального і фізичного старіння обладнання в переробній і харчовій промисловості, запропоновано методику і алгоритм розрахунків ефективності впровадження заходів науково-технічного прогресу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок