Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ПЛЕТІНЬ ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
УДК 664 : 347.435
РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ
ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – Доктор економічних наук, професор Мельник Л.Ю., Дніпропетровський державний аграрний університет, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: Доктор економічних наук, професор Колузанов Костянтин Васильович, Одеський державний аграрний університет, завідувач кафедри організації виробництва і агробізнесу.
Доктор економічних наук, доцент Мостенська Тетяна Леонідівна, Національний університет харчових технологій, м. Київ,
декан економічного факультету.
Провідна установа: Національний аграрний університет,
кафедра економіки аграрного сервісу, м.Київ
Захист відбудеться 2 липня 2002 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.804.01 Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 01.06. 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М. Миронова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ході ринкової трансформації переробна і харчова промисловість недостатньо забезпечує населення України продовольчими товарами.
За останні 10 років значно зменшились обсяги виробництва найважливіших продуктів споживання: цукру-піску в 4 рази, м`яса всіх видів - в 6,6, в тому числі ковбасних виробів – в 5,6, вершкового масла – в 4,1, олії – майже в 2 рази. Таке незадовільне становище в продовольчій ланці агропромислового виробництва вимагає всебічного вивчення, методологічного і практичного вирішення проблем, що репрезентують важливе народногосподарське завдання – забезпечення продовольчої безпеки України.
Різні економічні аспекти розвитку переробних і харчових підприємств в умовах реформування АПК знайшли своє відображення у наукових працях багатьох вітчизняних вчених–економістів: П.П. Борщевського, А.В. Воронова, М.О. Голованова, Ю.П. Лебединського, І.І. Лукінова, П.Я. Месель-Веселяка, П.О. Мосіюка, О.М. Онищенка, О.М. Полякова, А.П. Ревенка, П.Т. Саблука, М.В. Сергієнка, Ю.М. Ухналевського, І.Р. Юхновського та інших. Разом з тим, не всі аспекти цієї багатопланової проблеми достатньо досліджені і залишаються дискусійними. Це стосується і питань щодо вивчення процесів відтворення і їх інноваційного спрямування у виробничій діяльності переробних і харчових підприємств. Серед них особливої уваги заслуговують дослідження сутності та обґрунтування основних напрямів інноваційної підтримки сільгосптоваровиробників як безпосередніх учасників інтегрованого виробництва, розробка напрямів удосконалення взаємозв`язків підприємств сільського господарства і харчової промисловості та державного регулювання їх діяльності. Науково-теоретична та практична значимість указаних проблем обумовила вибір теми, її актуальність і цільову спрямованість дисертаційного дослідження.
Зв`язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дисертаційні розробки здійснювались у межах виконання науково-дослідних робіт Міністерства аграрної політики України по темі: “Концепція розвитку переробної промисловості в умовах ринку” (номер державної реєстрації 0199В016345).
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає в обґрунтуванні теоретичних і методичних засад, розробці практичних рекомендацій щодо інноваційного формування та якісного відновлення ефективної виробничої діяльності переробних і харчових підприємств АПК, спрямованої на удосконалення взаємозв`язків виробників сировини і продовольчих продуктів та підвищення їх конкурентоспроможності.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ПЕРЕРОБНИХ І ХАРЧОВИХ ГАЛУЗЕЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок