Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ ХІМІЧНИХ ВИРАЗІВ

Загрузка...

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ ХІМІЧНИХ ВИРАЗІВ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ ХІМІЧНИХ ВИРАЗІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Нерода Тетяна Валентинівна
 
УДК 004.942+004.925.8+004.915
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ
ЗОБРАЖЕНЬ ХІМІЧНИХ ВИРАЗІВ
01.05.02 – математичне моделювання
та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:     кандидат технічних наук, доцент
Дунець Роман Богданович,
доцент кафедри
Інформаційно-вимірювальних технологій
Національного університету “Львівська політехніка”.
Офіційні опоненти:     доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Рак Юрій Павлович,
професор кафедри поліграфічних машин Української академії друкарства.
доктор технічних наук, професор
Матвійчук Ярослав Миколайович,
професор кафедри Теоретичної  радіоелектроніки та радіовимірювання Національного  університету “Львівська  політехніка”.
Провідна установа:     Харківський національний університет радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 1 липня 2005 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої ради Д 35.052.05 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12).
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська Політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий   26    травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор    Федасюк Д.В


Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з прикмет ринкової економіки є розповсюд-ження малих друкарських систем, які мають справу з широким асортиментом поліграфічної продукції (підручниками, довідниками, інформаційними виданнями, науковою літературою тощо), зокрема такої, що містить значний відсоток нелінійних текстів. Основною вимогою до сучасних засобів відтворення інформації є малий час тривалості технологічних процесів та високий ступінь їх автоматизації, тому скорочення термінів випуску і собівартості поліграфічної продукції можливе лише за умови правильного використання наявних та створення нових автоматизованих систем підготовки видань.
Всю поліграфічну продукцію за вмістом у тексті спеціальних символів, шри-фтових та нешрифтових виділень тощо прийнято поділяти на чотири групи склад-ності. До III-IV групи (рівня) технологічної складності належать видання, де обсягу займають такі інформаційні об’єкти як таблиці, технічні схеми, формули, моделювання яких може бути виконане лише підпрограмами комп’ютерно-видавничої системи (КВС). Однак, програмних засобів, які здійснювали б моделю-вання таких особливих інформаційних об’єктів як двомірні зображення молекул, викону-ючи побудову та дослідження систем математичних співвідношень і структур даних, що відтворюють геометрично-позиційні характеристики компонентів зобра-ження хімічного виразу за їх поліграфічними атрибутами з дотриманням технологічних вимог оформлення друкованої продукції, на даний час нема.
Останнім часом в Україні активно впроваджуються комп’ютерні техноло-гії підготування видань до друку, в основному іноземного виробництва. Застосо-вувані   при цьому методи   моделювання інформаційних   об’єктів і відповід-ні програмні засоби загалом не  адапто-вані до  текстів, написаних   кирилицею, зокре-ма українською, здебільшого виконують функції, не властиві комп’ютерно-видав-ничим системам, і при компонуванні зображення хімічного виразу не реалізовують затверджених в нашій державі технологічними інструкціями поліграфічних норм, тому задача розроблення моделей та методів моделювання зображень хімічних виразів для комп’ютерно-видавничих систем є своєчасною і актуальною.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ ХІМІЧНИХ ВИРАЗІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок