Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВІД ПИЛУ В ЦИКЛОНАХ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВІД ПИЛУ В ЦИКЛОНАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВІД ПИЛУ В ЦИКЛОНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,43 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Донбаська національна академія будівництва і архітектури
В Е Р Е М Е Є Н К О М и х а й л о В о л о д и м и р о в и ч
УДК 628.511
ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНОЇ
ЕФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВІД ПИЛУ В ЦИКЛОНАХ
05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаській національній академії будівництва і архітектури
Міністерства освіти і науки України на кафедрі теплотехніки, теплогазопостачання та вентиляції
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Губар Валентин Федорович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри теплотехніки, теплогазопостачання та вентиляції.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Шушляков Олександр Васильович, кафедра теплогазопостачання, вентиляції та використання теплових вторинних ресурсів Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури;
доктор технічних наук, професор Соколов Володимир Ілліч, кафедра гідрогазодинаміки Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Луганськ).
Провідна установа: | Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра експлуатації газових та теплових мереж.
Захист відбудеться 18 травня 2006 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший учбовий корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка,
вул. Державіна, 2).
Автореферат розіслано 18 квітня 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент | М.М. Зайченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Промислові підприємства України щорічно викидають в атмосферу більш 4 млн. тонн шкідливих речовин (на 1 громадянина в середньому приходиться 85 кг пилу). Одним з напрямків по зменшенню забруднення атмосфери є підвищення ефективності пиловловлення за рахунок розробки нових більш вдосконалених конструкцій пиловловлювачів і оптимізації роботи існуючих. Як правило, для очищення вентиляційних викидів від пилу використовуються багатоступінчасті пиловловлювальні установки, у яких першим ступенем очищення застосовуються циклони, що відрізняються надійністю конструкції, простотою обслуговування і мають низьку вартість очищення газів.
Основними недоліками циклонів будь-якої конструкції є їх високий гідравлічний опір і порівняно низький ступінь очищення газів від пилу середньої дисперсності, обумовлений знесенням частинок з поверхні стінки циклона у висхідний потік.
У зв'язку з цим, актуальною є розробка циклонів з меншим гідравлічним опором і конструкцією, яка дозволяє уникнути знесення частинок у конічній частині апарата, що підвищить ефективність очищення циклона.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до Комплексної державної програми енергозбереження України, п.4 “Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології” “Концепції пріоритетних напрямків науки і техніки”, прийнятої постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.1994 р. № 429; програмою “Донбас – 2020” у межах держбюджетної НДР за завданням Міністерства освіти і науки України: “Створення теоретичних і технологічних способів розробки систем автономного теплопостачання” (№ 0103U000585), 2003-2005 р. і “Розробка та удосконалювання екологічних процесів утилізації теплоти і використання нетрадиційних джерел енергії (№ 0102U002850), 2001-2004 р.
Метою дисертаційної роботи є розробка способів підвищення ефективності очищення вентиляційних викидів від пилу в сухих циклонах і зниження енергетичних витрат на підставі розподілу радіального стоку запиленого потоку й оптимізації конструкційних характеристик апаратів і технологічних параметрів їхньої роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ ВІД ПИЛУ В ЦИКЛОНАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок