Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Регулювання пропорцій та ефективності внутрішнього ринку промислової продукції (на прикладі мінеральних добрив)

Загрузка...

Регулювання пропорцій та ефективності внутрішнього ринку промислової продукції (на прикладі мінеральних добрив)

Назва:
Регулювання пропорцій та ефективності внутрішнього ринку промислової продукції (на прикладі мінеральних добрив)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,91 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛIДНИЙ ЕКОНОМIЧНИЙ IНСТИТУТ
МIНIСТЕРСТВА ЕКОНОМIКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ
ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
 
Михайленко Олена Феліксівна
УДК: 336:03.20
 
 
Регулювання пропорцій та ефективності внутрішнього ринку промислової продукції (на прикладі мінеральних добрив)
Спеціальність: 08.07.01-
Економіка промисловості
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник -
Якубовський М.М.- доктор економічних наук, професор, Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, заступник директора.
Офіційні опоненти:
Федулова Л.І.- доктор економічних наук, професор,
Інститут економічного прогнозування;
Гетманцева Н.Д.- кандидат економічних наук, доцент, Київський національний економічний університет
Провідна організація –
Рада по вивченню продуктивних сил України, відділ проблем розвитку та розміщення галузей обробної промисловості
 
Захист відбудеться 20.05. 2004 року о 16 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01103, Київ - 103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕI Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01103, Київ - 103, бульвар Дружби народів, 28, 1-й поверх).
Автореферат розісланий 19.04.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю.Рудченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Важливим інструментом економічної політики будь-якої держави виступає її податкова система. Податки є головним важелем регулювання економічного розвитку та засобом перерозподілу національного продукту, мобілізації державою необхідного для виконання її функцій обсягу фінансових ресурсів в дохідній частині бюджету.
В умовах ринкової економіки рівень бюджетних надходжень в значній мірі залежить від діяльності підприємницьких структур, в тому числі й суб'єктів малого бізнесу, та системи їх оподаткування, яка повинна забезпечувати найефективніший перерозподіл обмежених фінансових ресурсів між сектором загального державного управління та секторами нефінансових корпорацій і домашніх господарств, вагому частку в обсягах виробництва яких займають суб'єкти малого бізнесу.
У цьому зв'язку актуальною проблемою сучасного стану розвитку економіки України є розроблення й законодавче прийняття такої системи оподаткування взагалі та оподаткування малого бізнесу зокрема, яка б одночасно забезпечувала оптимальність як податкового навантаження на результати господарювання платників, так і податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Матеріали дисертаційного дослідження були використані в процесі виконання науково-дослідних робіт в НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України протягом 2001-2003 рр., згідно з тематичним планом, серед яких є:
"Розроблення прогнозу економічного і соціального розвитку України на середньостроковий період (оптимістичний і песимістичний варіанти) і підготовка пропозицій щодо його використання під час розроблення Урядом Програми діяльності Кабінету Міністрів України" (2002-2003 рр. № ДР 0102U007283). Автором розкрито перспективи та здіснено прогноз розвитку малого бізнесу;
"Економічні функції держави в ринкових умовах і роль Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України в регулюванні економічного розвитку" (2002 р. № ДР 0103U002357). Автором досліджено роль та окреслено функції Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України в частині регулювання розвитку підприємств малого бізнесу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Регулювання пропорцій та ефективності внутрішнього ринку промислової продукції (на прикладі мінеральних добрив)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок