Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА ( на матеріалах підприємств та організацій АПК України)

Загрузка...

КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА ( на матеріалах підприємств та організацій АПК України)

Назва:
КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА ( на матеріалах підприємств та організацій АПК України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СИДОРЕНКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 338.12:637.57’65
КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА
( на матеріалах підприємств та організацій АПК України)
08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі світового сільського господарства та зовнішньоекономічної діяльності Національного аграрного університету.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН,
Заслужений діяч науки і техніки України
Галушко Валерій Павлович –
Національний аграрний університет, декан факультету аграрного менеджменту, завідувач кафедри світового сільського господарства та зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Бугуцький Олексій Андрійович -
Інститут аграрної економіки УААН,
головний науковий співробітник
кандидат економічних наук
Діброва Лариса Василівна
Інститут економічного прогнозування НАН України,
науковий співробітник
Провідна установа - Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ регіональних проблем розвитку і розміщення харчової промисловості, м.Київ
Захист дисертації відбудеться 17 червня 1999 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 252041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, ауд. 65.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 252041, м.Київ, вул.Героїв Оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розіслано “ 15 ” травня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Жебка В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід України до економічної системи з ринковими засадами супроводжується гострою загальноекономічною кризою. При таких соціально-економічних умовах неможливо досягти відповідного рівня ефективності виробництва, отримати максимальний прибуток, бути переможцем в жорсткій конкурентній боротьбі, не використовуючи такий вид діяльності як маркетинг.
Дослідження маркетингу являють собою збір, обробку та аналіз даних з метою зменшення невизначеності, що існує при прийняті маркетингових рішень. Тобто ринкові дослідження є тією інформаційної базою для досягнення таких цілей, як реалізація визначеного обсягу продажів товару, розробка та випуск на ринок нових товарів, розширення ринкової частки підприємства.
Маркетингове дослідження ринку відбувається в двох розрізах: оцінка тих чи інших ринкових параметрів для даного моменту часу і отримання прогнозних значень. В першу чергу оцінюється поточна ситуація на ринку (кон’юнктурна ситуація), а потім визначається величина ємкості ринку і він сегментується. Загальна мета ринкових досліджень полягає у визначенні умов, при яких забезпечується найбільш повне задоволення попиту населення в товарах даного виду та створюється підгрунтя для ефективного збуту виробленої продукції. У відповідності з цим однією з головних задач вивчення ринку є аналіз поточного співвідношення попиту та пропозиції на відповідну продукцію з можливістю прогнозу руху цих параметрів ринку у майбутньому.
Тому важливе місце в системі маркетингових досліджень посідають питання вивчення та прогнозування економічної кон’юнктури, як загальногосподарської, що відображає функціонування господарського механізму в цілому, так і кон’юнктури окремих товарних ринків.
Прогнозування кон’юнктури дозволяє визначити та оцінити перспективи розвитку підприємств з точки зору ресурсних можливостей, виробничого потенціалу, ступеня задоволення суспільних потреб.
Метою прогнозування кон’юнктури ринку є створення інформаційної бази, необхідної для вибору оптимального шляху розвитку підприємств у майбутньому, що дозволить їм більш гнучко орієнтуватися в складних процесах економічного розвитку, виробляти відповідну стратегію поведінки на ринку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО ПТАХІВНИЦТВА ( на матеріалах підприємств та організацій АПК України)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок