Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Загрузка...

ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,19 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Клімова Світлана Миколаївна
УДК 351.72
ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор
РЯБЧЕНКО Олена Петрівна,
Національний університет внутрішніх справ, професор кафедри адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.
Офіційні опоненти – доктор наук з державного управління, професор
ШАМРАЙ Василь Олександрович,
Академія державної податкової служби України, заступник начальника факультету податкової міліції, заслужений діяч науки і техніки України;
кандидат юридичних наук
САРАСКІНА Тетяна Василівна,
Національний університет внутрішніх справ, начальник кафедри правових основ підприємницької діяльності.
Провідна установа – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, кафедра фінансового права, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 18.04. 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України (61050, м. Харків, просп. Московський, 75).
Автореферат розісланий 14.03. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Лебець
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток трансформаційних процесів в Україні обумовлює необхідність розбудови системи державного фінансового контролю відповідно до нових принципів державотворення. Така система по-винна забезпечувати контроль стану фінансів уповноваженими органами держави. Повноваження щодо контролю стану фінансів має достатньо велике коло органів виконавчої влади, Національний банк України та Рахункова палата України. Але загальної концепції організації державного фінансового контролю, яка б чітко визначала завдання того чи іншого виду контролю та моделювала систему контролюючих інституцій відповідно до поставлених завдань, зараз немає.
В таких умовах особливого значення набуває вирішення проблем організації та функціонування системи зовнішнього державного фінансового контролю, оскільки органи, які входять до складу цієї системи, відповідають, у першу чергу, за надходження державних коштів до бюджету та контролюють процес використання ресурсів відповідно до потреб суспільства і держави.
Стан наукової розробки проблеми. Проблема реалізації та здійснення державного фінансового контролю має міжгалузевий науковий характер. Вона була і є предметом дослідження вчених – представників різних галузей науки минулого і сьогодення.
У 80-х роках ХІХ століття найвагоміший внесок у становлення і розвиток теорії державного фінансового контролю зроблено М. Сперанським, який визначив мету, завдання, функції та способи організації державного фінансового контролю в царській Росії.
Роль контролю в розвитку суспільних відносин, його сутність, принципи, форми та методи здійснення в умовах розбудови соціалістичного суспільства проаналізовані і сформульовані В. Леніним. Спираючись на його розробки, науковці Д. Аллахвердян, І. Бєлобжецький, Е. Вознесенський, А. Годунов, М. Климко, Н. Ковальова, Е. Ровинський, М. Студенікіна, І. Шахов, Н. Ширкевич, О. Шоріна досліджували основні риси контролю в діяльності державних органів і громадських організацій, метою якого було забезпечення планових пропорцій в розвитку соціалістичної економіки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок