Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЯМИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЯМИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЯМИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 33.658:338.45:66
КВАСНІЙ Любов Григорівна
УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЯМИ РОЗВИТКУ
ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 —
економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України, м. Івано-Франківськ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти доктор економічних наук, профессор
Лапко Олена Олександрівна,
Науково-дослідний інститут нафтогазової
промисловості НАК “Нафтогаз України”,
начальник управління економічних досліджень,
кандидат економічних наук, доцент
Раєвнєва Олена Валентинівна,
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки підприємств, м. Одеса.
Захист відбудеться “27” жовтня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.055.01 у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61011, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий “23” вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управління стратегіями розвитку та функціонування є одним з найважливіших чинників, що визначають ефективність діяльності вітчизняного підприємства в ринковому середовищі, його фінансову стабільність та конкурентоздатність. Особливої нагальності цей чинник набуває в умовах ринкових перетворень національної економіки України, оскільки характер діяльності підприємств та промисловості в цілому на даний час визначає їх конкурентні якості не лише на вітчизняному ринку, але й на міжнародному.
Необхідність стратегічного розвитку функціонування підприємств для держави зумовлює вибір оптимальної стратегії розвитку, яка характеризується показниками економічної ефективності їх діяльності. Враховуючи велику кількість способів та методів управління стратегіями, для різних етапів науково-технічного та технологічного розвитку виробництва вибір методів узгодження внутрішнього та зовнішнього середовищ діяльності підприємств має для кожного окремого підприємства на кожному етапі життєвого циклу велике значення.
Така різноманітність методів управління стратегіями розвитку розкриває широкі можливості для здійснення наукових досліджень в даній сфері. Побудова стратегії розвитку і функціонування підприємства з врахуванням функціональних цілей розвитку вищих рівнів ієрархії на основі ефективного (раціонального) використання природних, фінансових, матеріальних і трудових ресурсів підприємств на сьогодні є особливо актуальною для підприємств кожної галузі.
На даний час у вітчизняній та світовій науці значний внесок у вивчення даних питань зроблений такими вченими, як І. Ансофф, А. Воронкова, В. Герасимчук, А. Довгань, О.Тридід, О. Лапко, О. Пушкар, Т. Сааті, В. Сомов та ін.
Проте наукові дослідження, присвячені проблемам розробки адекватних часу стратегій розвитку підприємств, як складно організованих систем із внутрішньою будовою і зовнішніми чинниками, є не повністю досконалими і потребують подальшого доопрацювання.
У зв’язку з вищезазначеним, розробка оптимальної стратегії управління розвитком і функціонуванням підприємства нафтовидобувної галузі на основі використання методів фінансового планування і управління та її практична реалізація на прикладі конкретного підприємства (нафтогазовидобувного управління “Долинанафтогаз”) є актуальною задачею на сучасному етапі розвитку підприємств всіх галузей економіки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЯМИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок