Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-КІНОЛОГІВ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-КІНОЛОГІВ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-КІНОЛОГІВ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,35 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
Богданюк Олег Дмитрович
УДК 37.032:355.137
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ
ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ
ОФІЦЕРІВ-КІНОЛОГІВ
ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ
13.00.04 ? “Теорія і методика професійної освіти”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Хмельницький – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор РОМАНИШИНА Людмила Михайлівна, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки і психології, професор кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор ЛІГОЦЬКИЙ Анатолій Олексійович, Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра прикладної педагогіки та роботи з персоналом, начальник кафедри;
кандидат педагогічних наук КУЛАКОВА Майя Володимирівна, Одеська національна морська академія, кафедра судново-допоміжних механізмів, доцент кафедри.
Захист відбудеться “ 22 ” лютого 2008 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, за адресою: 29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий “ 18 ” січня 2008 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник О. В. Торічний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розбудови української держави як ніколи потребує підвищення рівня готовності кінологів Державної прикордонної служби України до майбутньої професійної діяльності. Серед основних умінь офіцера-кінолога виділяють уміння здійснювати керівництво кінологічною службою та правильно застосовувати службових собак під час охорони Державного кордону. Наслідки дій підрозділів і нарядів із охорони державного кордону в останні роки показують, що, незважаючи на наявність різноманітної техніки, інженерних споруд, службові собаки, як і раніше, є одним із ефективних засобів охорони кордону. Ніщо не замінить їх при пошукові порушників кордону за запаховими слідами (при огляді транспортних засобів, вантажу, багажу, наркотичних засобів, зброї та вибухових речовин); при переслідуванні, затриманні, охороні та конвоюванні затриманих порушників кордону; при простеженні запахових слідів у зворотному напрямку; обшукові місцевості та приміщень; при одорологічній ідентифікації речей.
Аналіз психолого-педагогічної літератури дає змогу виділити низку напрямків, за якими розв’язується проблема формування готовності до професійної діяльності: готовність до різних видів педагогічної діяльності (А. Линенко; О. Мороз; К. Платонов; В. Сластьонін; В. Чайка та ін.); готовність майбутніх офіцерів до професійної діяльності (С. Кубіцький та ін.); психологічна готовність фахівців (М. Дяченко, Л. Кандибович; В. Моляко; Є. Іванова та ін.); морально-психологічна готовність (Л. Кондрашова та ін.). Вагомими з проблем формування готовності до професійної діяльності, її сутності, змісту, структури є доробки В. Руденка, А. Винограда, М. Дяченка, Л. Кандибовича, В. Сластьоніна.
Результати вивчення стану підготовки майбутніх кінологів у вищих військових навчальних закладах освіти до професійної діяльності свідчать, що а теоретичному аспекті нагальною є потреба обґрунтування понять “професійна діяльність офіцера-кінолога”, “готовність до професійної діяльності офіцера-кінолога”, а також виявлення педагогічних умов, що забезпечать ефективність і результативність формування готовності майбутніх кінологів до професійної діяльності та визначення можливостей навчального процесу з формування цього структурованого інтеграційного утворення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-КІНОЛОГІВ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок