Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В ПРОЦЕСІ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА

Загрузка...

РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В ПРОЦЕСІ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В ПРОЦЕСІ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,03 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
????? ?????? ??????????
УДК 681.5:678.743.22
РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ
ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В ПРОЦЕСІ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА
05.11.13 - прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ
КАНДИДАТА ТЕХНІЧНИХ НАУК

Івано-Франківськ - 2005
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу
Науковий керівник:
д.т.н., професор Семенцов Г.Н., завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і моніторингу в екології, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Офіційні опонети:
д.т.н., професор Заміховський Л.М., завідувач кафедри комп’ютерних технологій в системах управління та автоматики, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
к.т.н., доцент Буняк О.А., доцент кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій в енергетиці, Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя;
провідна установа – НУ “Львівська політехніка” (кафедра метрології, стандартизації та сертифікації)
Захист відбудеться 24 червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
Автореферат розісланий 20 травня 2005 р.
Учений секретар Дранчук М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Високі фізичні характеристики (густина, в’язкість та ін.) пластизолів, низька токсичність та наявність в Україні виробничих потужностей для виготовлення зумовили широке використання полівінілхлориду (ПВХ) як сировини для виробництва пластизолів [6,8,15,19].
Враховуючи, що в Україні кількість пластизолів, яка виробляється на душу населення, в 17 разів менша, ніж у США, внутрішній ринок недостатньо забезпечений полімерами конструкційного та спеціального призначення, розширюється мережа підприємств, що виробляють із пластизолів продукцію для нафтогазовидобувної, електротехнічної, харчової, будівельної промисловості, медицини та ін. [1,2,14,16,18].
Разом із розширенням виготовлення виробів із пластизолю постало питання контролю якості ПВХ. Сьогодні контроль показників якості ПВХ: числа в’язкості і константи Фікентчера К (далі по тексту – константи Кф) проводиться за допомогою відбору проб з певною періодичністю і подальшим розрахунком комплексного показника якості – константи Кф на виході технологічного ланцюга [6], тобто без неперервного контролю в процесі полімеризації вінілхлориду. Відсутні навіть методи розрахунку властивостей ПВХ в діапазонах температури 40-500 С і тиску (не більше 0,8 МПа), властивих реактору полімеризації вінілхлориду.
Внаслідок відсутності необхідної неперервної інформації та неприйняття своєчасних заходів стосовно зміни режиму експлуатації погіршується якість ПВХ, відбувається передчасне відпрацювання технологічного обладнання. Це веде до втрат продукції, виникнення аварійних ситуацій, зупинок і простоїв апаратів, забруднення навколишнього середовища.
Таким чином, розробка нового і високоефективного методу неперервного контролю процесу полімеризації вінілхлориду в робочих режимах, властивих процесу полімеризації, є актуальною задачею, яка має важливе народногосподарське значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибра-ний напрямок досліджень є складовою частиною тематичного плану науково-дослідних робіт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Дисертаційна робота виконувалась відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри автоматизації технологічних процесів і моніторингу в екології, який затверджено Науковою радою ІФНТУНГ, протокол № 4 від 20.11.2000р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: РОЗРОБКА СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ В ПРОЦЕСІ ЙОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок