Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУЧАСНИЙ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛЬСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЄВРОРЕГІОНУ “БУГ”

Загрузка...

СУЧАСНИЙ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛЬСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЄВРОРЕГІОНУ “БУГ”

Назва:
СУЧАСНИЙ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛЬСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЄВРОРЕГІОНУ “БУГ”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Львівський національний університет імені Івана Франка
Спеціалізована вчена рада Д 35.051.08
ВАВРИНЮК АНДЖЕЙ АНТОНІ
УДК 332.122(475)
СУЧАСНИЙ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛЬСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЄВРОРЕГІОНУ “БУГ”
11.00.02 – Економічна та соціальна географія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата географічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі країнознавства та міжнародних відносин факультету міжнародних відносин Волинського державного університету імені Лесі Українки.
Науковий керівник: доктор географічних наук, професор
Коцан Наталія Несторівна,
Волинський державний університет
імені Лесі Українки,
завідувач кафедри країнознавства
і міжнародних відносин
Офіційні опоненти: доктор географічних наук, професор
Пістун Микола Данилович,
провідний науковий співробітник
Інституту географії НАН України,
заслужений працівник освіти України
кандидат географічних наук, доцент
Гудзеляк Ірина Іванівна,
Львівський національний університет
імені Івана Франка
доцент кафедри економічної і соціальної географії
Захист відбудеться “14” грудня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.08 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79000, м. Львів, вул. П. Дорошенка, 41, ауд. )
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 17)
Автореферат розісланий “14” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат географічних наук Телегуз О. Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні в Європі існує багатий досвід регіональної політики і транскордонної співпраці. Країни ЄС у своєму розвитку дійшли висновку, що вагомий внесок у досягнення стійкого розвитку суспільства дає співпраця регіонів. Транскордонне співробітництво в Європі розвивається протягом тривалого часу та існує в межах дуже відмінних структур, законодавчих систем і територій. Сьогодні у країнах ЄС приділяється значна увага і фінансова підтримка транскордонному співробітництву, оскільки воно дає змогу вирішити негаразди економічного, соціального, екологічного характеру, розв’язати проблеми територіальної і комплексно-пропорційної організації депресивних регіонів. Для поглиблення транскордонного співробітництва існує низка програм та проектів, таких як INTERREG, TACIS, Phare, SIPF, BRIPF та ін. Крім таких великих програм транскордонні обєднання, єврорегіони і окремі їх частини можуть складати і реалізовувати проекти, які спрямовані на розвиток різних сфер господарства. Діяльність єврорегіону полягає в реалізації різноманітних напрямів співпраці (економічного, соціально-культурного, екологічного характеру). Саме цим питанням, з точки зору суспільної географії, присвячене дане дисертаційне дослідження, з чого випливає його актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження за аналізованою проблемою виконувалося згідно планів науково-дослідних робіт Волинського державного університету імені Лесі Українки, прикладними темами “Модель розвитку транскордонного регіону в аспекті процесів європейської інтеграції (на українсько-польському прикладі)”, що здійснювалося в рамках програми “Проблеми розбудови державності України”, “Західне Полісся: продуктивні сили, економіка, фінанси” (номер державної реєстрації 0103 U  , затвердженої Вченою радою Волинського державного університету імені Лесі Українки від 25.04.2002 р., Наказ Міністерства освіти і науки від 5.11.2002 р. № ). Тема дисертації пов’язана також із колективною науковою темою “Україна в системі європейської інтеграції і міжнародного співробітництва”, що виконується кафедрою країнознавства і міжнародних відносин факультету міжнародних відносин. Дисертаційна робота виконується також у рамках колективної наукової теми “Соціально-економічна політика Європейського Союзу стосовно нових країн-членів” кафедрою економічної географії Вищої школи міжнародних відносин і суспільної комунікації в Холмі (Польща).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: СУЧАСНИЙ СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛЬСЬКОЇ ЧАСТИНИ ЄВРОРЕГІОНУ “БУГ”

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок