Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛЕЙОМІОМА МАТКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ПАТОГЕНЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ТА ПОРОДІЛЬ)

Загрузка...

ЛЕЙОМІОМА МАТКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ПАТОГЕНЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ТА ПОРОДІЛЬ)

Назва:
ЛЕЙОМІОМА МАТКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ПАТОГЕНЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ТА ПОРОДІЛЬ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,10 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Державна установа
"ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
На правах рукопису
Скрипченко Наталія Яківна
УДК 618.3/7:618.14–006.36–092–084-08
ЛЕЙОМІОМА МАТКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ПАТОГЕНЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ТА ПОРОДІЛЬ)
14.01.01.- акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора медичних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній установі "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України".
Науковий консультант: доктор медичних наук, професор
Коломійцева Антоніна Георгіївна,
Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України", головний науковий співробітник відділення патології вагітності та пологів.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
МОЗ України (Київ), завідувач кафедри акушерства і гінекології №1;
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, Маркін Леонід Борисович,
Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології №2;
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, Чайка Володимир Кирилович,
Донецький державний медичний університет ім.М.Горького МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО
Провідна установа: Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (м.Київ), кафедра акушерства, гінекології та перинатології
Захист дисертації відбудеться “ 12 ” червня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Державній установі "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України" (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України" (04050, м. Київ, ул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 10 ” травня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Суттєве погіршення демографічної ситуації в Україні, від’ємний показник приросту населення (Р.В. Богатирьова та співавт., 1997; Н.Г. Гойда та співавт., 2004) обумовлює актуальність та першорядність проблеми збереження та реалізації репродуктивної функції жінки.
Зниження народжуваності, висока смертність населення, велика кількість ускладнень при вагітності і в пологах, навіть у здорових жінок (І.А. Жабченко, 2003) – все це обумовлює необхідність наполегливої боротьби за кожну ще не народжену дитину, починаючи з етапу планування вагітності, продовжуючи протягом всього періоду гестації, пологів та після них.
Викликає неспокій і стан здоров’я вагітних жінок, наявність у них великої кількості перенесених захворювань та зростання кількості доброякісних пухлин матки, на що вказують різні автори (Л.Н. Василевская, 1981; И.С. Сидорова, 1985; В.И. Кулаков, 1994; А.Г. Коломійцева та співавт., 2001, Е.М. Вихляева, 2004).
Лейоміома матки в останні роки є найбільш частим гінекологічним захворюванням у жінок репродуктивного віку і спостерігається приблизно у 30 % пацієнток старших за 35 років (Т.Ф. Татарчук, 2001; Е.М. Вихляева, 2004). Зростає також і кількість вагітних з цією патологією.
Відомо, що у жінок з лейоміомою матки вагітність та пологи супроводжуються багаточисленними ускладненнями – ранні гестози, загроза переривання вагітності, погіршується стан плода і новонародженого. Під час вагітності, як правило, відмічається значний ріст лейоматозних вузлів, тому складно прогнозувати її наслідки як для матері так, і для плода (В.И. Кулаков, Г.С. Шмаков, 2001; Л.В. Тимошенко, Соколовская, 2003).
Не викликає сумніву, що для успішного перебігу вагітності має значення стан здоров’я самої жінки, показники її гомеостазу, стан імунологічної реактивності, інфікування організму, баланс статевих та стресасоційованих гормонів, вплив факторів зовнішнього середовища та інші.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: ЛЕЙОМІОМА МАТКИ ПРИ ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ (ПАТОГЕНЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ТА ПОРОДІЛЬ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок