Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМIКО-ОPГАНIЗАЦIЙНI ЗАСАДИ ФУНКЦIОНУВАННЯ МАPКЕТИНГОВИХ СТPУКТУP НА ПIДПPИЄМСТВАХ МОЛОЧНОГО ПІДКОМПЛЕКСУ PЕГIОНУ

Загрузка...

ЕКОНОМIКО-ОPГАНIЗАЦIЙНI ЗАСАДИ ФУНКЦIОНУВАННЯ МАPКЕТИНГОВИХ СТPУКТУP НА ПIДПPИЄМСТВАХ МОЛОЧНОГО ПІДКОМПЛЕКСУ PЕГIОНУ

Назва:
ЕКОНОМIКО-ОPГАНIЗАЦIЙНI ЗАСАДИ ФУНКЦIОНУВАННЯ МАPКЕТИНГОВИХ СТPУКТУP НА ПIДПPИЄМСТВАХ МОЛОЧНОГО ПІДКОМПЛЕКСУ PЕГIОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРИМАК ОЛЕГ ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 338.45:637.1(477.83)
ЕКОНОМIКО-ОPГАНIЗАЦIЙНI ЗАСАДИ ФУНКЦIОНУВАННЯ МАPКЕТИНГОВИХ СТPУКТУP НА ПIДПPИЄМСТВАХ МОЛОЧНОГО ПІДКОМПЛЕКСУ PЕГIОНУ
Спеціальність: 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі соціально-економічної політики та територіального управління Інституту регіональних досліджень НАН України протягом 1996-1999 років.
Науковий керівник: академік НАН України, професор, доктор економічних наук Долішній Мар’ян Іванович Інститут регіональних досліджень НАН України, директор інституту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, Липчук Василь Васильович Львівський державний аграрний Університет, доцент кафедри статистики та аналізу;
кандидат економічних наук, Котько Наталя Михайлівна провідний науковий співробітник відділу економіки АПК Інституту землеробства і тваринництва західного регіону УААН.
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства, кафедра аграрного менеджменту Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль.
Захист дисертації відбудеться 30 серпня 2000 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.02. у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, м. Дубляни, Жовківського району, Львівської області.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету.
Автореферат розісланий 27 липня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент К. В. Прокопишак


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економічний розвиток української держави, її вихід із затяжної соціально-економічної кризи значною мірою залежить від інтенсивності ринкових перетворень в агропромисловому комплексі. Це один із пріоритетних секторів економіки, що має великий ресурсний потенціал, нагромаджений досвід і кваліфіковані трудові ресурси. Вивченню його проблем багато уваги приділяють Інститут аграрної економіки УААН, Інститут економіки НАН України, Інститут регіональних досліджень НАН України, кафедри економіки і організації сільського господарства аграрних університетів. Вагомий вклад в розробку теорії практики розвитку агропромислового комплексу внесли П.П.Борщевський, О.А.Бугуцький, В.Г.Галанець, П.М.Гарасим, Д.І.Гнаткович, М.І.Долішній, Р.А.Іванух, Н.М.Котько, І.І.Лукінов, В.В.Липчук, В.Я.Месель-Веселяк, О.М.Онищенко, П.Т.Саблук, В.М.Трегобчук, Р.І.Тринько, Г.В.Черевко, О.М.Шпичак В.В.Юрчишин та багато інших. На тлі загально-теоретичних і прикладних досліджень економіки і організації сільськогосподарського виробництва щоразу виникають нові дуже важливі і складні проблеми, що потребують своєчасного вирішення. Серед них особливої уваги заслуговує проблема розвитку молочного підкомплексу в умовах переходу до ринку.
Ринок молочної продукції в процесі ринкової трансформації економіки став одним з тих секторів, які опинились в найбільш скрутному становищі. З одного боку, рентабельність молочної продукції є відносно низькою внаслідок значної трудомісткості виробництва, а з іншого, молоко та продукти його переробки не можуть зберігатись нереалізованими тривалий час, що вимагає пошуку шляхів оперативного їх збуту. Водночас, молокопродукти є надзвичайно цінними та незамінними в харчовому раціоні населення, що зумовлює стратегічну важливість молочного підкомплексу в системі державних пріоритетів.
Будь-які системні перетворення у напрямку ринкової реорганізації агропромислового комплексу і його молочного підкомплексу, враховуючи досвід розвинутих країн, держав Центральної та Східної Європи, а також України, можуть дати певний ефект лише за умови втілення на практиці маркетингових принципів функціонування підприємств.
З огляду на це визначається актуальність теми, яка спрямована на розв'язання невідкладних завдань аграрної реформи в Україні, вирішення проблем діяльності вітчизняних молокопереробних підприємств в умовах цивілізованого ринку.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЕКОНОМIКО-ОPГАНIЗАЦIЙНI ЗАСАДИ ФУНКЦIОНУВАННЯ МАPКЕТИНГОВИХ СТPУКТУP НА ПIДПPИЄМСТВАХ МОЛОЧНОГО ПІДКОМПЛЕКСУ PЕГIОНУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок