Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТИЧНИХ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СТАЛЕЙ У КОНСТРУКЦІЯХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ

Загрузка...

ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТИЧНИХ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СТАЛЕЙ У КОНСТРУКЦІЯХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТИЧНИХ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СТАЛЕЙ У КОНСТРУКЦІЯХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
 
ІВАНОВ Анатолій Порфирійович
УДК 624. 014.2.001.4
ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТИЧНИХ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
СТАЛЕЙ У КОНСТРУКЦІЯХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та
споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
 
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України м. Київ.
Науковий керівник -
доктор технічних наук, професор Пермяков Володимир Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри " Металевих та дерев'яних конструкцій ".
Офіційні опоненти -
доктор технічних наук, професор Гордєєв Вадим Миколайович, ВАТ
"УкрНДІпроектстальконструкція", перший заступник голови правління;
кандидат технічних наук, доцент Городжа Анатолій Дмитрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент
кафедри " Електротехніки та електроприводу".
Провідна установа - Донбаська академія будівництва та архітектури, кафедра
металевих конструкцій Міносвіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться 20 квітня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 19 березня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В.Г. Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нині на діючих підприємствах просліджується тенденція до скорочення будівництва нових об'єктів і зниження вкладання коштів на реконструкцію та заміну зношених елементів конструкцій. Це призводить до відмови експлуатованих конструкцій приносячи, що в свою чергу спричиняє значні збитки. Відновлення ушкоджених конструкцій потребує не менших витрат, у порівняно з витратами на планомірну підтримку їх у нормальному стані. У цьому зв'язку існує необхідність більш цілеспрямовано використовувати ті обмежені кошти, що ще виділяються в статтях витрати підприємств, на підтримку експлуатаційної надійності будівельних конструкцій.
Практика підтвердила необхідність удосконалювання методів обстеження будівельних конструкцій, що дозволяють правильно оцінити властивості металу за дії різноманітних навантажень на досліджуваний об'єкт. Це пов'язано з тим, що згодом під час експлуатації конструкцій неминуче відбувається накопичення ушкоджень у структурі сталі на мікрорівні, що спричиняє зміну властивостей сталі. Тому питання удосконалювання методу досліджень і відповідно методології випробувань матеріалів, визначення реальних перетинів елементів конструкцій з метою одержання більш точних розрахункових значень залишається одним з актуальних завдань, які можна розв'язувати під час обстеження металевих конструкцій.
Нині визначення механічних характеристик сталей під час обстеження будинків і споруд провадиться за допомогою добору проб, як правило, у малонавантажених або взагалі не навантажених ділянках конструкцій. Це не дає можливості зробити правильні висновки про дійсні характеристики сталей в основних несучих елементах. До того ж, вирізання зразків призводить до послаблення конструкцій і необхідності ремонту після взяття зразків. Тому методи, засновані на використанні приладів і пристосувань, що дозволяють, оцінити тривкість сталі в найбільше відповідальних елементах конструкції без порушення цілісності, подають науковий і практичний інтерес.
Методи визначення властивостей металу з механічного руйнування зразків добре розроблені. На їхній основі базується нормування якості металу за декількома параметрами (міцність, пластичність тощо.). Визначення характеристик якості металу безпосередньо в конструкціях за допомогою неруйнівних методів розв'язують завдання визначення тільки одного параметра - твердості.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТИЧНИХ МЕХАНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СТАЛЕЙ У КОНСТРУКЦІЯХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок