Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

Загрузка...

СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

Назва:
СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,50 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
ПОЗДНЯКОВА ЛЮБОВ ОЛЕКСІЇВНА
УДК 656.2:385.33:316
СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ
РОЗВИТКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
УКРАЇНИ
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління,
планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту, м. Харків Міністерства транспорту України.
Науковий консультант - | доктор економічних наук, професор
Дикань Володимир Леонідович,
Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, завідувач кафедри економіки, організації і управління підприємством, м.Харків
Офіційні опоненти: | - доктор економічних наук, професор
Антоненко Леонід Анисімович,
Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, професор кафедри економіки та менеджменту, м.Харків
- доктор економічних наук, професор
Сич Євген Миколайович,
Київський університет економіки і технологій транспорту, декан фінансово-економічного факультету, завідувач кафедри економіки і фінансів залізничного транспорту, м.Київ
- доктор економічних наук, професор
Іванілов Олександр Семенович,
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури., завідувач кафедри економіки, м. Харків
Провідна установа - | Інститут економіки Національної академії наук України, відділ теоретичних проблем регулювання економікою, м.Київ
Захист відбудеться “27” грудня 2002 р. 13 год. 30 хв.
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.05 Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд. 3-23.
З дисертацією можна ознайомитися в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий "27 " листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | В.Ф.Пуртов.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕМИ
Актуальність теми дослідження. Об'єктивні умови, що склалися в цей час в усіх галузях народного господарства і, в тому числі, на залізничному транспорті, мають явно негативний характер. Економічний розвиток галузі знаходиться у стані кризи, що веде до спаду виробництва.
Тому актуальною задачею є проблема прийняття рішень, якi б сприяли на першому етапі призупиненню скорочення виробництва, на другому - його стабілізації на рівні галузі в умовах обмеженості і дефіциту виробничих ресурсів, оскільки без цього неможливо здійснити прогресивні структурні зрушення в економіці, підвищити конкурентоспроможність та забезпечити сталий соціально-економічний розвиток держави.
Постановка задачі, таким чином, припускає: вивчення стану та роботи залізничного транспорту, визначення його соціально-економічного розвитку, а також встановлення напрямку і рівня соціально-економічного розвитку галузі на перспективу.
До нинішнього часу теоретичні та практичні основи вирішення поставленої проблеми на залізничному транспорті відсутні. Варто визнати, що стан і робота галузі аналізується, але, як правило, за рік - два, у крайньому випадку, за п'ять років, при цьому показники розглядаються односторонньо, без урахування їхньої взаємозалежності і впливу на них трудових, виробничих і соціальних ресурсів у різноманітних умовах розвитку галузі. Питання щодо визначення тенденції розвитку аналізованих показників, про встановлення рівня соціального розвитку за допомогою економіко-математичних методів, а тим більше на основі цього ухвалення рішення про варіант порога для найбільшого прибутку для галузі при ефективному використанні наявних соціальних ресурсів, що мають мiсце, залишаються відкритими, таким чином, дослiдження вважається актуальним.
Ступінь дослідження проблем. Свiтова практика, у тому числі й історія соціально-економічного розвитку України, свідчить про порівняно новий напрямок у справi підвищення конкурентоспроможностi на базі соціальної системи. Основний внесок у розвитку цiєї проблеми в науку внесли такі вчені, як: Лукінов І.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок