Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗБУТУ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Загрузка...

ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗБУТУ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗБУТУ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,75 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Лучна Марія Володимирівна
УДК 338.45:339.18
ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗБУТУ
ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність 08.07.01 – економіка промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Гаврись Олександр Миколайович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
декан факультету бізнесу та фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Семеняк Інна Володимирівна,
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна, завідувач кафедри
маркетингу та менеджменту зовнішньо-
економічної діяльності;
кандидат економічних наук, доцент
Щербак Валерія Геннадіївна,
Харківський національний економічний
університет, доцент кафедри економіки
і маркетингу.
Провідна установа – Сумський державний університет,
кафедра маркетингу,
Міністерство освіти і науки України
(м. Суми)
Захист відбудеться “11” липня 2006 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.02 Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21, корпус У1, ауд. 1001.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “ 9 ” червня 2006 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Перерва П.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід від адміністративно-командної до ринкової економіки суттєво вплинув на інфраструктуру машинобудівної галузі України, процеси трансформації та реструктуризації капіталу, оновлення основних виробничих фондів, технології, організацію виробництва та форми збуту продукції. Це проявилося у зміні ринкової кон’юнктури, підвищенні рівня конкуренції, невизначеності факторів зовнішнього середовища. Децентралізація в управлінні підприємствами-виробниками сільськогосподарської техніки, як однієї з основних ланок національної галузі машинобудування, відбилась на всіх складових їх діяльності: організації, плануванні, управлінні, виробництві, контролі та збуті. Особливо це позначилося на збутовій політиці підприємств, адаптація якої до мінливих умов макро- та мікросередовища стає основою її ефективності. Суттєве значення при цьому має те, що в нових умовах виробники сільськогосподарської техніки повинні самі організовувати процес збуту своєї продукції, використовувати при цьому сучасні методи, визначати канали розподілу та його учасників, розробляти ефективну комунікативну політику, здійснювати постійні маркетингові дослідження ринків, об’єктивно оцінювати свій збутовий потенціал та адаптувати його до мінливих умов ринкового середовища.
Теоретичним і методичним аспектам формування та реалізації збутової політики присвячено чимало наукових досліджень і публікацій вітчизняних (Б.А. Анікін, О.Е. Бурживалова, А.М. Гаджинський, В.Г. Герасимчук, М.П. Гордон, М.І. Долішній, В.Я. Заруба, Ю.Б. Іванов, С.М. Ілляшенко, В.Я. Кардаш, Д.Д. Костоглодов, Є.В. Крикавський, Ю.М. Неруш, О.А. Новикова, П.А. Орлов, П.Г. Перерва, А.О. Старостіна та ін.) та зарубіжних дослідників (І. Ансофф, Ф. Котлер, Г.Дж. Болт, Е. Майер, Дж. Еванс, М. Портер, Б. Карлоф та ін.). Разом з тим, низка теоретичних і прикладних аспектів розвитку збуту промислової продукції потребують подальшого дослідження. Зокрема, це стосується методичного інструментарію формування збутової політики підприємств-виробників сільськогосподарської техніки, а також питань удосконалення методичних підходів до визначення потреби та попиту споживачів агротехніки з урахуванням їх платоспроможності та факторів конкурентоспроможності самої техніки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЗБУТУ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок