Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ТРАНСРЕГІОНАЛЬНА СТАБІЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК ЗОВНІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ТРАНСРЕГІОНАЛЬНА СТАБІЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК ЗОВНІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ / сторінка 4

Назва:
ТРАНСРЕГІОНАЛЬНА СТАБІЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК ЗОВНІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,85 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Дослідження присутності чинника стабільності в сфері інтеграційних процесів в частині, яка стосується питань безпеки, розширюють методологічні засади та можуть слугувати концептуальним підґрунтям для подальших оригінальних політологічних і суміжних досліджень.
Практичне значення дисертації полягає у можливості використання результатів, які отримав автор, як теоретичної бази для розробки прогностичних сценаріїв розвитку процесів багаторівневої інтеграції, а також для використання результатів досліджень у системі політологічної освіти при підготовці навчальних посібників та викладанні нормативних курсів і спецкурсів з національної безпеки, політології, філософії політики, новітньої історії та інших дисциплін, зокрема, “Основи національної безпеки”, “Теорія міжнародних відносин” тощо, що підтверджується довідками про впровадження – №  від 26.07.2006 та №  ДФ НІСД від 27.11.2006.
Апробація результатів дослідження. Основні положення та висновки дисертаційного дослідження доповідав автор на засіданнях відділів Національного інституту проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України, а також на наукових конференціях і “круглих столах”, серед яких: “круглий стіл” “Нові міжнародні реалії: виклик глобального тероризму” (11 жовтня 2001р., м. Київ); “круглий стіл” “Уроки 11 вересня: проблеми глобальної, регіональної та національної безпеки” (23 квітня 2002 р., м. Київ); “круглий стіл” “Як досягнути готовності до швидшого вирішення Придністровського конфлікту?” (22-23 березня 2004 р., м. Одеса); міжнародна конференція “Україна – Росія: пошук оптимальної моделі відносин” (19-20 квітня 2004 р., м. Київ); міжнародний семінар “Правовые аспекты обеспечения открытости, гласности и транспарентности в организации и проведении выборов – мировой опыт, нормы и стандарты”. – (14–18 вересня 2004 р., м. Бухара, Узбекистан); міжнародна конференція “80 років Придністровському державному університету”. (11-14 жовтня 2004 р., м. Тирасполь, Молдова); міжнародна конференція “Побудова послідовної та прозорої системи відносин Україна – Росія – Європейський Союз” (11-12 квітня 2005 р., м. Київ); міжнародна конференція “Щодо реалізації ініціатив В.Ющенка у придністровському врегулюванні” (5-8 вересня 2005 г., м. Одеса); міжнародна конференція “Виборче законодавство ПМР у контексті світової практики проведення демократичних виборів” (23 вересня 2005 р., м. Тирасполь, Молдова); міжнародна конференція “Україна і Молдова в процесах європейської інтеграції” (24-25 вересня 2005 р., м. Кишинів, Молдова); міжнародна конференція “Роль громадянського суспільства України та Росії в подоланні політичної кризи в Україні” (27 вересня 2005 р., м. Київ – 29 вересня 2005 р., м. Москва, Росія).
Також основні положення дисертаційного дослідження відображені у 9 наукових публікаціях (без співавторства) – 8 наукових статтях та 3 тезах конференцій, з яких 3 загальним обсягом 2 ум. др. арк. були вміщені у фахових виданнях, що затверджені переліком ВАК.
Структура дисертації. Дисертаційна робота складається із вступу, основної частини, що складається з трьох розділів (13 підрозділів), висновків та списку використаної літератури. Повний обсяг дисертації становить 211 сторінок, 23 сторінки займає бібліографічний список, що включає 260 найменувань літературних джерел.


ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ
У вступі обґрунтовано вибір теми та її актуальність, визначено об’єкт та предмет дослідження, його мета і завдання, розкрито методи дослідження, наукову новизну, теоретичне і практичне значення, висвітлено апробацію матеріалів дисертації.
Перший розділ “Теоретико-методологічні засади дослідження стабільності як ключового чинника міжнародної безпеки”. В ньому аналізуються дослідження проблем міжнародної стабільності, проведені представниками різних наукових шкіл та течій.
Стабільність має багатовимірне значення. В її аксіологічному вимірі стабільність є цінністю, що сприймається суб’єктивно.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ТРАНСРЕГІОНАЛЬНА СТАБІЛЬНІСТЬ ЯК ЧИННИК ЗОВНІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок