Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ЛОКОМОТИВІВ УДОСКОНАЛЕННЯМ ПОВІТРООЧИЩУВАЧІВ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ЛОКОМОТИВІВ УДОСКОНАЛЕННЯМ ПОВІТРООЧИЩУВАЧІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ЛОКОМОТИВІВ УДОСКОНАЛЕННЯМ ПОВІТРООЧИЩУВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,20 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Кущенко Олександр Володимирович
УДК 629.424.3; 621.928.9
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ЛОКОМОТИВІВ УДОСКОНАЛЕННЯМ ПОВІТРООЧИЩУВАЧІВ
Спеціальність 05.22.07 - Рухомий склад залізниць і тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автомобілі” навчально - наукового автодорожнього інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Куліков Юрій Андрійович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра „Автомобілі” навчально – наукового автодорожнього інституту, професор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Колесник Іван Кузьмич, Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, професор кандидат технічних наук, доцент кафедри залізничного транспорту Могила Валентин Іванович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, директор навчально-наукового інституту рейкового транспорту
Провідна установа: Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра „Локомотиви”.
Захист відбудеться “_14_” _лютого____ 2003 р. о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.03 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 348034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а..
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 348034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “_14_” _січня__2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Осенін Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Створення нових та вдосконалення існуючих локомотивів потребує вирішення питання щодо надійного та безаварійного функціонування тягового електроустаткування (ТЕУ). У свою чергу, експлуатаційні показники тягових електричних машин і електричних апаратів (ТЕМ і А) значною мірою пов'язані з якістю очищення атмосферного повітря, що їх охолоджує.
Окрім того, ТЕУ локомотивів має високу вартість і вміст кольорових металів та напівпровідників, особливо цінних та гостродефіцитних в Україні.
Таким чином, враховуючи значну кількість охолоджувального повітря, вдосконалення повітроочищувачів систем охолодження (СО) ТЕУ, що мають утворювати надійний захист тягових електричних машин та апаратів від швидкого забруднення в експлуатації, є одним з основних засобів забезпечення його експлуатаційної надійності та запобігання виходу з ладу.
Актуальність теми. Існуючі конструкції повітряних фільтрів контактної дії (ФКД) з металевих сіток, що властиві вітчизняним тепловозам, мають значну металоємність (10 кг на 1 касету, 340кг на секцію тепловоза), недостатнє питоме повітряне навантаження (до 4 м3/м2Чс), а також недостатню пилоємкість, що унеможливлює їх застосування у блоках повітроочищення сучасних локомотивів. Інерційні повітроочищувачі (ПО), більш властиві для закордонних локомотивів (інерційні решітки, циклони), мають елементи, що ініціюють сепарацію, у вигляді встановлених з незначним (2,5-8 мм) зазором видовжених ламелей, здебільше зі складним профілем. Це обумовлює їх схильність до забруднення під час експлуатації, що суттєво погіршує технічні показники та викликає потребу у досить технологічно складних коштовних циклах регенерації (декілька разів на рік). Конфузорно - дифузорні пиловловлювачі (РФ) мають значну металоємність і довжину по ходу повітря (0,23 м), а також високий аеродинамічний опір (більше 900 Па).
Таким чином, для підвищення експлуатаційної надійності локомотивів за рахунок удосконалення системи охолодження ТЕУ необхідно суттєво поліпшити технічні показники ФКД, а також створити уніфікований, тобто розрахований на експлуатацію також і у екстремальних атмосферних умовах самоочисний інерційний повітроочищувач, характеризований компактністю, низьким аеродинамічним опором, а також стабільністю технічних показників в експлуатації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ ОХОЛОДЖЕННЯ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ЛОКОМОТИВІВ УДОСКОНАЛЕННЯМ ПОВІТРООЧИЩУВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок