Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ АВТОНОМНИХ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Загрузка...

КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ АВТОНОМНИХ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ АВТОНОМНИХ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,20 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Юрченко Олег Миколайович
УДК 621.313: 621.314
КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ
АВТОНОМНИХ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Спеціальність 05.09.03 - електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі перетворення та стабілізації електромагнітних процесів та у відділі транзисторних перетворювачів Інституту електродинаміки НАН України (м. Київ).
Науковий консультант - доктор технічних наук, професор, академік НАН України Шидловський А. К., головний науковий співробітник відділу стабілізації параметрів електромагнітної енергії Інституту електродинаміки НАН України
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Щерба А. А., завідувач відділу електроживлення технологічних систем Інституту електродинаміки НАН України.
- доктор технічних наук, професор Рябенький В. М., завідувач кафедри теоретичної електротехніки та електронних систем Національного університету кораблебудування Міносвіти і науки України, м. Миколаїв.
- доктор технічних наук, професор Переверзєв А. В., проректор з наукової роботи Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Міносвіти і науки України.
Захист відбудеться 19 ____02________ 2008 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.01 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ – 57, проспект Перемоги, 56, тел. 456-91-15.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за вищевказаною адресою.
Автореферат розіслано _16_” _____01_______ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю. М. Гориславець
загальна характеристика роботи
Автомобільний транспорт відіграє у житті людини і еволюції суспільства надзвичайно важливу роль. Разом з тим його широкий розвиток створює для людства глобальні проблеми, такі як забруднення повітря в містах, виснаження нафтових ресурсів і розвиток парникового ефекту. Незважаючи на удосконалення двигунів внутрішнього згоряння, ці проблеми вимагають невідкладного рішення.
Основними напрямками розв’язання зазначених вище проблем є впровадження “чисто” електричних транспортних засобів – електромобілів (ЕМ) і різного типу транспортних засобів з комбінованими енергоустановками (КЕУ), які найбільш часто в різній літературі називають або комбінованими транспортними засобами (КТЗ), або гібридними електромобілями (ГЕМ).
Об’єктивні переваги електромобілів - відсутність шкідливих викидів, безшумність, значно менші експлуатаційні витрати, сприяння вирівнюванню добових графіків навантажень електростанцій та ін. – загальновідомі, доведені та підтверджені практикою застосування.
В той же час головним недоліком електромобілів є відносно невеликий міжзарядний пробіг, що обмежує їх широке застосування. Вирішення цієї проблеми можливе кількома шляхами, найбільш ефективним з яких, на сьогодні, є створення комбінованих (гібридних) систем енергоживлення (КСЕЖ), що складаються з електрохімічного джерела і модуля “двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) – генератор” або системи паливних елементів (ПЕ).
Актуальність теми. Основними напрямками підвищення ефективності функціонування автономних електротранспортних засобів (АЕЗ), покращення їх експлуатаційних характеристик є раціональна організація процесів перетворення коштовної енергії первинного джерела та забезпечення ефективного загального енергообміну у транспортних системах енергоживлення.
За такої постановки задачі її вирішення базується на всебічному дослідженні залежностей енергетичних показників транспортних систем енергоживлення від параметрів управління та навантаження з обовязковим врахуванням обмежень, що накладають первинні джерела (акумуляторна батарея (АБ), ДВЗ, ПЕ і т.п.). Однак, відомі дослідження, існуючі методи та засоби підвищення ефективності КСЕЖ АЕЗ здебільшого стосуються окремих компонентів таких систем і не завжди забезпечують підвищення ефективності систем в цілому, що стримує розвиток автономного електротранспорту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ АВТОНОМНИХ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок