Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ШВИДКОДІЇ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ З ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИМИ ЗВ`ЯЗКАМИ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ШВИДКОДІЇ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ З ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИМИ ЗВ`ЯЗКАМИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ШВИДКОДІЇ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ З ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИМИ ЗВ`ЯЗКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,79 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ`ЯЗКУ
 

 
КОСТІК БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ
 

УДК 621.396.072.6.078
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ШВИДКОДІЇ
СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ
З ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИМИ ЗВ`ЯЗКАМИ
 
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій

АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступіня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському інституті зв`язку державної академії зв`язку ім. О.С.Попова
Науковий керівник: – кандидат технічних наук, доцент,
СКЛЯРЕНКО Сергій Миколайович, директор Київської міської дирекції Українського державного підприємства поштового зв`язку.
Офіційні опоненти: – Доктор технічних наук наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
ЗАЙЦЕВ Григорій Фролович, провідний науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту зв`язку.
 
– Кандидат технічних наук, доцент,
ПАУК Сергій Михайлович, доцент кафедри телекомунікаційних систем Київського міхнародного університету цивільної авіації.
Провідне підприємство – ВАТ Науково-виробниче пiдприємство “Сатурн”
Міністерства промислової полiтики України (м.Київ).
Захист відбудеться 28 листопада 2000р. о 10 год.
На засіданні Спеціалізованої вченої ради К. 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв`язку за адресою: 03110, Київ-110, вул. Солом`янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці УНДІЗ.
Автореферат розіслано 24 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради МИХАЙЛОВ В.Ф.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми та стан питання. У різних областях радіоелектроніки, техніки зв'язку, радіолокаційних і вимірювальних комплексах широко використовуються системи авторегулювання швидкості періодичних і квазіперіодичних процесів для одержання необхідних фазових співвідношень між ними. Такі системи називаються системами фазового автопідстроювання /ФАП/.
Основними показниками якості систем ФАП є точність у синхронних (усталених) режимах при повільних змінах фази задавального сигналу і швидкодія при ступінчастих змінах фази. Найбільш широке використання системи ФАП знайшли в пристроях автоматичного підстроювання різниці фаз /АПФ/ вихідного сигналу щодо вхідного: у підсилювачах, перетворювачах частоти й ін. При використанні систем ФАП у синтезаторах частот контур системи ФАП повинен мати такі параметри, щоб при задаванні кожної з частот, що входять у зазначену множину, у кільці встановлювався режим синхронізації, у якому значення частоти вихідного коливання контура з точністю, обумовленою відносною нестабільністю частоти еталонного генератора, повинно б дорівнювати заданому значенню частоти вихідного коливання синтезатора.
Звичайно, точність систем ФАП, що використовуються у радіодальномірах, системах передачі інформації й ін., пов'язана зі стабільністю частоти джерел коливань, що задають часовий масштаб роботи системи, і схем перетворень еталонної частоти. Це приводить до широкого використання високостабільних еталонів частоти: прецизійних кварцових і молекулярних генераторів і інших квантово-механічних еталонів. Схеми, що здійснюють перетворення частоти таких коливань, повинні мати високу стабільність фазового набігу.
Загальні тенденції автоматизації технічних засобів різних об'єктів припускають широке використання систем передачі інформації, розвиток і використання ідеї оптимізації при побудові сучасних радіотехнічних комплексів з використанням обчислювальної техніки. При цьому саме широке застосування одержують системи фазового автопідстроювання, що характеризуються, як відзначалося, точністю в синхронних режимах і швидкодією.
У зв'язку з вищевикладеним, тема дисертаційної роботи спрямована на вирішення задач підвищення точності і швидкодії систем ФАП в апаратурі зв'язку і в різних радіокомплексах, є актуальною.
Вирішенню проблеми підвищення точності і швидкодії систем ФАП присвячені багато робіт українських і закордонних учених. Розвиток теорії систем ФАП зв'язаний з роботами таких учених як Шахгильдян В.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТА ШВИДКОДІЇ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ З ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИМИ ЗВ`ЯЗКАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок