Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АКТИВІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНУ

Загрузка...

АКТИВІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНУ

Назва:
АКТИВІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,30 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
МІРОШНИЧЕНКО Павло Іванович
УДК 330.322
АКТИВІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ
ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНУ
Спеціальність 08.00.05 – розвиток продуктивних сил
і регіональна економіка
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Луганській філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України у відділі регіональних проблем розвитку зовнішньоекономічних зв'язків (м. Луганськ).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Кліяненко Борис Терентійович,
Луганська філія Інституту економіко-правових
досліджень НАН України,
директор (м. Луганськ)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Захарченко Віталій Іванович,
Одеський національний університет
ім. І.І. Мечникова МОН України,
професор кафедри економіки
та управління (м. Одеса)
кандидат економічних наук, доцент
Хоменко Яна Володимирівна,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, докторант (м. Київ)
Захист відбудеться "29" січня 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "28" грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.Г. Слоква


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ключову роль в економічному розвитку і забезпеченні розширеного відтворення відіграють інвестиції. На регіональному рівні умови інвестиційної діяльності формуються під впливом політичних, законодавчих, економічних, організаційних факторів. У свою чергу, інвестиційний клімат у регіоні проявляється через відносини суб'єктів інвестиційної діяльності – підприємницьких структур, банків, органів влади. Кардинальні зміни економічних умов впливають на надходження і використання інвестицій у регіоні. У зв'язку з цим визначається актуальність питань, пов'язаних із дослідженням умов та тенденцій використання інвестиційного потенціалу регіону. Відсутність інвестиційних ресурсів знижує активність інноваційної діяльності, що, в свою чергу, впливає на зниження економічного зростання.
Розвиток економіки та ефективна її структурна перебудова можливі лише за умов ефективного використання інвестиційного потенціалу регіону. Крім того, в умовах зростаючої потреби в інвестиціях виникає об'єктивна необхідність застосування підходів партнерства та інтеграції з метою його активізації, що повинно стати складовою будь якої стратегії економічного зростання. З погляду на це задачі активізації використання інвестиційного потенціалу регіону, залучення інвестицій у регіон є складними і багатоплановими.
Процес розвитку ринкових відносин потребує подальшого дослідження організаційно-економічних умов використання інвестиційного потенціалу та здійснення інвестиційної діяльності у регіоні. Вплив інвестиційної діяльності на соціально-економічний розвиток регіонів викликає необхідність досліджувати умови формування і використання інвестиційного потенціалу та удосконалювати методи організаційно-економічного забезпечення його активізації. Практична значимість впровадження досягнень науково-технічного прогресу і реалізації стратегії економічного та соціального розвитку регіонів потребує комплексного підходу до вирішення питань з активізації інвестиційного потенціалу. Актуальність окреслених теоретичних, методичних і практичних питань з активізації використання інвестиційного потенціалу регіону в умовах розвитку ринкових відносин визначили мету, задачі та зміст дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукове дослідження було виконано відповідно до планів науково-дослідних робіт Інституту економіко-правових досліджень НАН України за 2002-2006 рр.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: АКТИВІЗАЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок