Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ У ВИРОБНИЧОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ У ВИРОБНИЧОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ У ВИРОБНИЧОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Львівський національний університет імені Івана Франка
Загвойська Людмила Дмитрівна
УДК 330.45:65.012.32:674
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ
У ВИРОБНИЧОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ
ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних систем у менеджменті Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор
Юринець Володимир Євстахович,
Львівський національний університет імені Івана Франка,
завідувач кафедри інформаційних систем у менеджменті.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Єлейко Василь Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри економетрії та статистики;
кандидат економічних наук, професор
Фещур Роман Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра математичних методів еколого-економічних досліджень.
Захист дисертації відбудеться 11 листопада 2003 р. о 1330 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008 м. Львів–8, пр. Свободи, 18, ауд. 115.
З дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (79065 м. Львів–8, вул. М.Драгоманова, 5).
Автореферат розісланий “24” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, професор Панчишин С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення України як індустріально розвиненої держави з ринковою економікою збіглося у часі з глобальним процесом переходу до сталого розвитку і зміною економічної парадигми. Імперативи сталого розвитку щодо економічної діяльності реалізовані у концепції еко-ефективності, згідно з якою результати господарювання економічних об’єктів необхідно визначати водночас у двох площинах – економічній та екологічній, досягаючи раціонального використання як виробничих, так і природних ресурсів.
В економіці України ці пріоритетні тенденції світового економічного розвитку ще невиразні. Для усунення таких негативних явищ, як зростання енерго-, ресурсо- та природомісткості необхідно насамперед позбутися структурних деформацій промис-ловості, вдосконалити систему управління її розвитком на всіх рівнях і пожвавити інноваційну діяльність, що потребує значних інвестиційних ресурсів і часу.
Важлива роль у цій системній перебудові промислового комплексу України загалом і Західного регіону зокрема впродовж найближчих 3-5 років належить деревообробній і целюлозно-паперовій промисловості, оскільки її прискорений розвиток поряд із піднесенням легкої, харчової та деяких інших галузей має забезпечити інвестиційну підтримку трансформаційних процесів.
Удосконалення виробничого менеджменту галузевих підприємств дасть змогу підвищити еко-ефективність їхньої діяльності вже у короткостроковому періоді з порівняно невеликими витратами інвестиційних ресурсів. Вирішальною умовою досягнення цих якісних зрушень є застосування економіко-математичних методів і моделей для аналізу й оптимізації оперативного управління виробництвом та управління використанням виробничих ресурсів.
Теоретичні і методологічні аспекти моделювання економічних об’єктів висвітлені у працях Р.Аллена, К.Арроу, І.Благуна, М.Бусленка, О.Вентцель, В.Ґеєця, С.Діордіци, В.Єлейка, Ю.Іванілова, Г.Клейнера, І.Ляшенка, І.Огірка, А.Пріцкера, В.Ситника, Є.Слуцького, Х.Тахи, Р.Фещура, Г.Цегелика, П.Цьомпи, Р.Шеннона, В.Юринця, Я.Яснопольського та ін. Задачам оптимізації оперативного управління присвячені праці І.Бузаккота, C.Ґершвіна, В.Михалєвича, К.Окамури, В.Шкурби, Х.Ямашини. Питаннями моделювання технологічних систем деревообробних підприємств займа-ли--ся І.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ У ВИРОБНИЧОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок