Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: МНОЖИННІ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНІ МЕНІНГІОМИ: ДІАГНОСТИКА, ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ

Загрузка...

МНОЖИННІ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНІ МЕНІНГІОМИ: ДІАГНОСТИКА, ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ / сторінка 2

Назва:
МНОЖИННІ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНІ МЕНІНГІОМИ: ДІАГНОСТИКА, ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,46 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з науковими темами Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова АМН України: № держреєстрації 0199U004588 – Розробити хірургічні краніобазальні доступи при позамозкових пухлинах області основи черепа, мінімізуючи травматизацію суміжних структур головного мозку. № держреєстрації 0104U000412 – Визначити особливості діагностики і комбінованого лікування хворих на гормонозалежні та гормоноактивні пухлини головного мозку.
Метою роботи є поліпшення результатів хірургічного лікування хворих з множинними менінгіомами головного мозку.
Завдання дослідження:
1) Дослідити механізми клініко-патогенетичного розвитку множинних менінгіом головного мозку на основі порівняльного клініко-статистичного аналізу досліджуваних груп з метою встановлення особливостей перебігу захворювання.
2) Визначити інформативність методів інструментальної діагностики (КТ, МРТ) множинного ураження головного мозку.
3) Оптимізувати тактику хірургічного лікування.
4) Визначити особливості гістоструктури видалених множинних менінгіом.
5) Визначити експресію білка Кі-67 в тканині пухлин у хворих з множинними менінгіомами.
6) Вивчити склад основних субпопуляцій лімфоцитів крові і дослідити функціональну активність лімфоцитів крові хворих з множинними менінгіомами головного мозку.
7) Оцінити результати хірургічного лікування хворих з множинними менінгіомами.
Об’єктом дослідження: множинні менінгіоми головного мозку.
Предмет дослідження: діагностика і методи оперативного лікування хворих з множинними менінгіомами.
Методи дослідження: всебічне клініко-неврологічне обстеження з використанням сучасних діагностичних методів (КТ, МРТ, МР-АГ, селективної та каротидної АГ), гістопатоморфологічні методи дослідження, імуногістохімічні методи дослідження, імунологічні методи дослідження, статистична обробка результатів.
Наукова новизна отриманих результатів. Вивчено механізм розвитку множинних менінгіом на основі чого розроблено поділ хворих на три групи.
Вперше визначено гістологічні особливості одномоментно видалених множинних менінгіом.
Визначено гістобіологічні та структурні особливості вторинно-множинних менінгіом головного мозку.
Вперше встановлено відмінність в проліферативному потенціалі (експресія білка Кі-67 в тканині пухлини) первинно-множинних і вторинно-множинних менінгіом.
Розроблено алгоритм використання нейровізуалізуючих методів обстеження – комп’ютерної томографії і магнітно-резонансної томографії в передопераційній діагностиці множинних менінгіом.
Розроблено диференційований підхід до хірургічного лікування хворих з множинними менінгіомами і вироблена раціональна лікувальна тактика у пацієнтів з даною патологією.
Практичне значення отриманих результатів. На підставі даних МРТ з контрастуванням запропоновано визначити групи ризику можливого розвитку множинних менінгіом і рецидиву менінгіом.
Розроблено диференційований підхід до хірургічного лікування хворих з множинними менінгіомами в залежності від патогенетичних механізмів розвитку пухлин.
Обґрунтовані оптимальні хірургічні доступи для видалення множинних менінгіом головного мозку, що забезпечують нові можливості видалення цих пухлин з підвищенням радикальності і зниженням травматичності операцій.
Врахування отриманих результатів в практичній діяльності радіологів, які використовують методи КТ і МРТ, має істотне значення для підвищення ефективності діагностики множинних менінгіом головного мозку.
Особистий внесок дисертанта: Дисертаційна робота є самостійним науковим дослідженням автора. Особисто проведено патентно-інформаційний пошук і аналіз наукової літератури. Спільно з керівником (академік АМН України Зозуля Ю.П.) сформульована мета і завдання дослідження, обговорені результати і висновки. Самостійно проведені клінічні дослідження і аналіз результатів проведених хірургічних втручань і летальних випадків. Дисертант особисто провів аналіз і обробку результатів дослідження, самостійно виконав оформлення ілюстративного матеріалу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МНОЖИННІ ВНУТРІШНЬОЧЕРЕПНІ МЕНІНГІОМИ: ДІАГНОСТИКА, ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок