Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВI ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ТА ДIЯЛЬНОСТI ВIЙСЬКОВОЇ МІЛІЦІЇ (ПОЛIЦIЇ) УКРАЇНИ

Загрузка...

ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВI ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ТА ДIЯЛЬНОСТI ВIЙСЬКОВОЇ МІЛІЦІЇ (ПОЛIЦIЇ) УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВI ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ТА ДIЯЛЬНОСТI ВIЙСЬКОВОЇ МІЛІЦІЇ (ПОЛIЦIЇ) УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,83 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Щербатих Вiктор Юрiйович
УДК 351.741
ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВI ОСНОВИ СТВОРЕННЯ
ТА ДIЯЛЬНОСТI ВIЙСЬКОВОЇ МІЛІЦІЇ (ПОЛIЦIЇ) УКРАЇНИ
Спецiальність 12.00.07 - теорія управління; адміністративне право
і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь - 2001 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та державного управління Донецького інституту внутрішніх справ МВС України
Науковий керівник: доктор наук з державного управління, професор Шамрай Василь Олександрович, Академія державної податкової служби України, заступник начальника факультету податкової міліції.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Нижник Ніна Романівна, Академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри державного управління і менеджменту;
кандидат юридичних наук
Забарний Григорій Григорович, Академія державної податкової служби України, заступник начальника кафедри адміністративного права та адміністративної і кримінально-процесуальної діяльності.
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ України, Київський інститут внутрішніх справ МВС України
Захист відбудеться “_7_” грудня 2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 в Академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь,
вул. Садова, 64.
Автореферат розісланий “____” _____________ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Савченко Л.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток України шляхом суверенної правової демократичної держави передбачає пошук i розробку засобiв захисту її нацiональних iнтересiв, чiльне мiсце в ієрархiї яких посiдає нацiональна безпека як стан захищеностi людей, суспiльства i держави вiд внутрiшнiх i зовнiшнiх загроз та небезпек.
Провiдна роль в забезпеченнi нацiональної безпеки України належить Воєнній органiзацiї держави як найбiльш вагомiй, силовiй iнституцiї державного механiзму, яка утворюється i функцiонує вiдповiдно до нацiонального законодавства.
Законнiсть, будучи одним з провiдних принципів вiйськового будiвництва, може бути утверджена i постiйно підтримуватися лише за умов професiйного адмiнiстративного нагляду за нею з боку спецiальних державних органiв, система яких в Українi потребує удосконалення вiдповiдно до кращих свiтових стандартiв. Провiдним елементом цiєї системи повинна стати вiйськова полiцiя України, яку необхiдно створити для забезпечення правового i соцiального захисту вiйськовослужбовцiв, для профiлактики i боротьби зi злочиннiстю серед вiйськовослужбовцiв i на територiях вiйськових частин, а також для ефективного вирiшення iнших завдань правоохоронної діяльності і нацiонального вiйськового будiвництва в умовах адміністративної реформи i реалiзацiї державної програми переходу до професiйної армiї в Українi.
Актуальнiсть теми. Сучасний етап державотворення в Українi, реалiзацiя державних програм військового будівництва і боротьби зi злочиннiстю висувають як одне з пріоритетних завдання активiзацiї адмiнiстративної реформи у військово-правовій галузi.
Воєнна органiзацiя України є основним суб’єктом забезпечення нацiональної безпеки держави і це зумовлює пiдвищенi вимоги до законностi дiяльностi її органiв. Реалiзацiя таких вимог можлива лише за умов перетворення цих органiв в об’єкт постiйного професiйного адмiнiстративного нагляду за законнiстю їх функцiонування з боку системи спецiально утворених державних правоохоронних органiв.
Дослiдження системи таких державних органiв в Українi свiдчить про те, що i на десятому роцi державної незалежностi вона залишається в основному такою, якою була в колишньому СРСР. Нинi, коли державне i вiйськове будiвництво здiйснюється в iнших умовах, система органiв виконавчої влади, яка вiдповiдальна за законнiсть i правопорядок у вiйськовiй сферi, потребує якiсного реформування.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОРГАНIЗАЦIЙНО-ПРАВОВI ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ТА ДIЯЛЬНОСТI ВIЙСЬКОВОЇ МІЛІЦІЇ (ПОЛIЦIЇ) УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок