Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Забезпечення продовольчої безпеки України в умовах реформування і регулювання аграрного сектора економіки

Загрузка...

Забезпечення продовольчої безпеки України в умовах реформування і регулювання аграрного сектора економіки

Назва:
Забезпечення продовольчої безпеки України в умовах реформування і регулювання аграрного сектора економіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,40 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Луганський національний аграрний університет
Бабенко Анатолій Андрійович
УДК: 338.43021.8:62-78:664
Забезпечення продовольчої безпеки України
в умовах реформування і регулювання аграрного сектора економіки
08.07.02. – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2005
Дисертацією є рукопис
Дисертаційна робота виконана на кафедрі економічної теорії і маркетингу Луганського національного аграрного університету Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
ТКАЧЕНКО Валентина Григорівна,
завідувач кафедри економічної теорії і маркетингу
Луганського національного аграрного університету,
м. Луганськ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
САБЛУК Петро Трохимович,
директор ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН ,
м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
ПРОХОРОВА Ольга Анатоліївна,
Луганський університет внутрішніх справ МВС України,
м. Луганськ
Провідна установа Харківський національний аграрний університет
ім. В.В.Докучаєва Міністерства аграрної політики
України, кафедра економіки сільського господарства,
м. Харків.
Захист відбудеться 10.02.2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008 м. Луганськ-8, Національний аграрний університет, головний навчальний корпус, аудиторія 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008 м. Луганськ-8, бібліотека Національного аграрного університету
Автореферат розісланий 10.01. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кальченко В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення ринкових відносин в Україні вимагає глибокого аналізу стану продовольчої безпеки країни в цілому і її регіонів. В зв'язку з цим треба виходити з того, що для створення реальної практики в умовах переходу до ринкових відносин необхідна відпрацьована теорія, яка давала б конкретні рекомендації.
Сьогодні дуже актуальне питання, перш за все, це послідовне і повне оволодіння ринковою економікою. Кризова ситуація створила несприятливі умови для економічної реалізації ще не відпрацьованих до кінця конкретних завдань, а також права приватної власності на землю і майно.
В Україні як і раніше спостерігається невизначеність політики держави відносно розвитку агропромислового комплексу в цілому і пріоритетності його галузей. Залишаються невирішеними проблеми державного регулювання економічних відносин, формування робочої сили, підтримки цінового паритету, зниження тиску монополізованих галузей на сільське господарство. Ще не повністю вирішені питання кризової ситуації аграрної сфери, що сприяє її подальшій деформації як цілісного господарського комплексу до межі, за якою виникає загроза продовольчої безпеки.
Ступінь розробленості проблеми. Питання забезпечення продовольчої безпеки України вивчені в роботах Андрійчука В.Р., Богачова В.І., Гойчука А.І., Даніленка А.З., Кочеткова О.В., Лукінова І.І., Міркіна Б.М., Саблука П.Т., Савченка С.В., Скідана Н.А., Ткаченко В. Г., Чечіля А.М., Юрчишина В.В. та інших.
Аналіз робіт вітчизняних і закордонних вчених з проблем продовольчої безпеки показує, що напрацювання зроблені, але ці дослідження не мали на меті забезпечення безпосередньо продовольчої безпеки. В сучасних умовах збільшується роль обґрунтування і становлення ринку земель сільськогосподарського призначення, фінансових аспектів проблеми, грошової оцінки земель, ефективного використовування земельних ресурсів і формування раціонального землекористування.
В науковій літературі все ще недостатньо приділяється уваги комплексному дослідженню проблем продовольчої безпеки України і її регіонів в умовах багатоукладної економіки. Така ситуація зумовила необхідність проведення комплексного вивчення становлення і розвитку діючих форм організації сільськогосподарського виробництва, здійснення всебічної оцінки стану агропромислового комплексу країни, наукового обґрунтування можливостей забезпечення продовольчої безпеки України і її регіонів в умовах переходу до ринкових відносин.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Забезпечення продовольчої безпеки України в умовах реформування і регулювання аграрного сектора економіки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок