Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ

вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ / сторінка 2

Назва:
вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,36 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Тому актуальність роботи очевидна.
У дисертаційній роботі вирішуються вищевказані задачі стосовно до БТ на струми від 160 до 1500 А, у тому числі до ТЗА243-630, що розробляються у даний час на заводі "Перетворювач". Дослідження характеристик приборів ТЗА243-630 і зіставлення їх з характеристиками прототипів являє собою також науковий і практичний інтерес для розроблювачів і для потенційних споживачів цих приборів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні теоретичні розробки і проведені експерименти виконані в рамках державних програм відповідно до постанов Кабінету Міністрів України N480 від 26.03.93, N364 від 04.06.94, N703 від 11.10.94. (про розробку й організацію виробництва в Україні сучасного локомотивного парку для залізничного транспорту) по х/д темах N124-97 (за замовленням ОАО "Завод Перетворювач", м. Запорожжя), N102-93, N103-93, N104-93 (за замовленням НДІ "Электротяжмаш", м.Харків), N31-01 (за замовленням холдингової компанії "Лугансктепловоз”).
Мета і задачі дослідження - розвиток концепції побудови й удосконалювання формувачiв імпульсів управління для блокованих тиристорів, розробка методик проектування ФІУ для БТ різних типів. Для досягнення даної мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. На основі аналізу режимів роботи БТ доповнити концепцію побудови ФIУ БТ, сформулювати вимоги до параметрів імпульсів управління БТ.
2. Визначити вимоги до основних вузлів ФIУ, розробити рекомендації з їх технічної реалізації у вигляді функціональних і принципових схем.
3. Розробити інженерну методику розрахунку основних елементів і вузлів ФIУ, виявити особливості їх схемотехнічної і конструктивної реалізації.
4. Розробити інженерну методику розрахунку теплонавантажених елементів ФIУ.
Об'єкт дослідження. – ланцюги управління БТ.
Предмет дослідження – електромагнітні процеси в ланцюгах управління БТ.
Методи досліджень. При експериментальних дослідженнях електричних і електротеплових процесів використані фізичні моделі, макетні і дослідні зразки і чисельні розрахунки на ЕОМ, а також методи теорії електричних ланцюгів. При дослідженнях теплових процесів використані аналітичні методи математичного моделювання.
Наукова новизна отриманих результатів.
1. Одержала подальший розвиток концепція формування сигналів управління для блокованого тиристора. Запропоновано нові структурна і функціональна схеми формувача імпульсів управління. Уведено блок логічної обробки сигналів, що дозволяє здійснити контроль стану блокованого тиристора, і попередити виникнення аварійних процесів.
2. Запропоновано нову модель керуючого ланцюга блокованого тиристора, модифікована двохтранзисторна модель блокованого тиристора, що дозволило більш повно відбити специфіку процесів у блокованому тиристорі, при проектуванні формувачiв імпульсів.
3. Виявлено діапазон значень керуючих напруг найбільш ефективного впливу на рівень динамічних і статичних втрат у блокованому тиристорі. Це дозволило сформулювати вимоги до величин сигналів управління і режимів роботи основних елементів вихідних ланцюгів формувачiв для блокованих тиристорів, на струми до 1500 А.
4. Вперше отримані аналітичні вирази, що описують електромагнітні процеси в елементах, що формують струми управління. На їхній основі створені методики вибору елементів формувача на етапі проектування.
5. Вперше отримані аналітичні вирази для розрахунку енергоспоживання формувача як функції частоти комутації блокованого тиристора і шпаруватості, що дозволяють сформулювати вимоги до джерел живлення формувача і всього перетворювача.
6. Запропоновано новий спосіб розрахунку охолоджувачів із установленими на них тепловиділяючими радіоелементами, що базується на аналітичних рішеннях тривимірних задач по визначенню температурних полів. Методом джерел отримані аналітичні вираження, що дозволяють розраховувати температурні поля найбільш характерних поверхонь, що відводять тепло, що представляються у вигляді необмежених пластин і прямокутних паралелепіпедів, від впливу поверхневих джерел теплоти.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок