Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ

Загрузка...

вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ / сторінка 3

Назва:
вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,36 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
При порівняльній простоті і наочності спосіб дозволяє забезпечити розміщення тепловиділяючих елементів на індивідуальних і групових охолоджувачах, і може бути застосований для аналізу теплових режимів безкорпусних елементів силових гібридних модулів.
Практичне значення отриманих результатів.
1. Розроблені формувачi імпульсів управління для блокованих тиристорів, на струми до 1500 А, що використані в складі перетворювачів частоти для асинхронного тягового електропривода і власних потреб дизель-потяга ДЭЛ-01, у перетворювачі частоти для тепломережі, в установках для дослідження БТ.
2. Розроблені методики розрахунку основних елементів ФIУ, а також результати дослідження управляючого ланцюга БТ на струми від 160 до 1500 А, використовуються в НДІ "Перетворювач" при проектуванні установок для перетворення електроенергії, що використовують як силові ключі БТ. Так, на їхній основі розроблені комплекти конструкторської документації для дослідного виробництва ФIУ для БТ на струми до 1500 А.
3. Результати досліджень керуючої ланцюга БТ на струми до 1500 А передані заводу "Перетворювач" і використовуються при удосконаленні технічних характеристик БТ ТЗА243-630-45.
4. Розроблена установка для дослідження характеристик ланцюга управління БТ на струми для 1500 А, використовується для дослідження окремих зразків ФIУ і БТ.
5. Запропонований спосіб по визначенню тривимірних температурних полів в охолоджувачах використаний при проектуванні ФIУ для БТ на струми до 1500 А.
Упровадження розробок здійснене на ОАО "НДІ Перетворювач" і ОАО "Завод Перетворювач" у 1997 - 2001 р.р.
Особистий внесок здобувача.
Роботи [5], [7], [9], [10], [13], [14], [15], [17] написані особисто здобувачем; у роботах [1], [2], [3], [4], [8], [11], [12], [16] здобувач брав участь у постановці задачі, здобувачем проведена організація експерименту, обробка й інтерпретація його результатів, у роботі [8] здобувачем здійснений вивід основних співвідношень і одержання результатів. В інші роботи внесок співавторів рівноцінний.
Апробація результатів дисертації. Основні результати роботи обговорювалися на наступних Міжнародних науково-технічних і науково-практичних конференціях:
- "Состояние и перспективы развития электротехнологии" (Іваново, 1994 р.);
- "VIII Бенардосовские чтения" (Іваново, 1997 р.);
- "Силовая электроника - как эффективное средство ресурсо- и энергосбережения, создания прогрессивных технологий" (Запоріжжя, 1997 р.);
- "Создание и развитие информационной среды вуза: состояние и перспективы" (Іваново, 1997 р.);
- "Информационная среда вуза" (Іваново, 1998 р.);
- "Строительство - 2000" (Ростов-на-Дону, 2000 р.);
- "Рациональное использование электроэнергии в строительстве и на транспорте" (Ростов- -на-Дону, 2000 р.);
- "Силовая электроника и энергоэффективность" (Алушта, 2001 р.);
- Семинар НАНУ по комплексной проблеме "Наукові основи електроенергетики", секция "Перетворювання параметрів електричної енергії" (Київ, 2001 р.).
Публікація результатів наукових досліджень. За темою дисертації опубликовано 20 наукових робіт (з них 8 без співавторів), з них 7 статей у фахових наукових виданнях, 8 доповідей на конференціях та 1 патент України.
Структура й обсяг дисертаційної роботи. Дисертація складається з вступу, чотирьох розділів, висновків, 5 додатків. Повний обсяг роботи складає 205 сторінок. Містить 43 рисунка, 17 таблиць, список використаних джерел з 149 найменувань і 4 додатка, що займають 73 сторінки.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтована актуальність теми, сформульовані мета і задачі досліджень. Викладено основні наукові і практичні результати, що отримані в роботі, і приведені в розділі "Загальна характеристика роботи" даного автореферату.
У першому розділі приведений аналіз тенденцій розвитку і застосування БТ, характеристик імпульсів управління. Проведено аналіз, набула подальший розвиток концепція побудови формувачiв імпульсів управління. Описано методи досліджень.
Традиційною галуззю застосування БТ є тяговий електропривід для залізничного транспорту, про що свідчать розробки вітчизняних і зарубіжних фірм.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: вДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАЧІВ ІМПУЛЬСІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ БЛОКОВАНИХ ТИРИСТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок