Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Клінічна ефективність селективної кріодеструкції передньої долі гіпофізу, як методу максимальної андрогенної блокади у хворих на прогресуючий метастатичний рак передміхурової залози.

Загрузка...

Клінічна ефективність селективної кріодеструкції передньої долі гіпофізу, як методу максимальної андрогенної блокади у хворих на прогресуючий метастатичний рак передміхурової залози.

Назва:
Клінічна ефективність селективної кріодеструкції передньої долі гіпофізу, як методу максимальної андрогенної блокади у хворих на прогресуючий метастатичний рак передміхурової залози.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Інститут урології та нефрології АМН України
На правах рукопису
Хареба Геннадій Геннадійович
УДК: 616.65 – 006 : 616.8 – 089
Клінічна ефективність селективної кріодеструкції передньої долі гіпофізу, як методу максимальної андрогенної блокади у хворих на прогресуючий метастатичний рак передміхурової залози.
14.01.06 – урологія
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі урології і андрології Харківського державного медичного університету МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Лісовий ВолодимирМиколайович,
Харківський державний медичний університет,
завідувач кафедри урології і андрології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Клименко Іван Олександрович,
Інститут урології та нефрології АМН України,
завідувач відділу онкоурології
доктор медичних наук, професор Пєпєнін Володимир Разумникович,
Луганський державний медичний університет,
завідувач кафедри урології
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра урології та нефрології, м. Одеса
Захист дисертації відбудеться 20 листопада 2001 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології та нефрології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту урології та нефрології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського 9-а.
Автореферат розісланий 15 жовтня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор медичних наук Бойко М.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
В багатьох розвинених країнах рак передміхурової залози (РПЗ) став найбільше поширеним онкоурологічним захворюванням. При цьому ріст показників смертності випереджає ріст захворюваності і в даний час РПЗ займає друге місце серед причин смерті чоловіків від злоякісних новоутворень у світі [Parker et al., 1997; Landis et al., 1998].
У більшості хворих, на стадії клінічного прояву раку передміхурової залози, діагностуються, як правило, вже поширені форми захворювання [Возіанов О.Ф., 1996]. У зв'язку з цим, переважній кількості хворих на РПЗ проводиться паліативна терапія [Возіанов С.О., 1994]. Серед паліативних методів лікування найбільше часто застосовується гормональна терапія [Люлько О.В., Серняк П.С., 1984; Клименко І.О., 1998]. Проте у хворих, що отримують гормональну терапію, спостерігається підвищення рівня простатичного специфічного антигену (ПСА) в середньому через 2 роки від початку лікування [Newling et al., 1993]. Подальше прогресування захворювання веде до гормональної резистентності пухлини і на жаль в теперішній час не існує ефективного способу лікування гормонально-резистентного РПЗ [Nupponen, Visakorpi, 1999]. Середнє виживання таких пацієнтів обчислюється місяцями, а біль у ділянці кісткових метастазів раку простати значно позначається на якості життя хворих.
В даний час серед методів паліативного лікування кісткових метастазів РПЗ найбільш ефективним є використання радіонуклідної терапії [Артамонова Н.О., та ін., 2000; Porter et al., 1994], застосування якої різко обмежено через високу вартість препаратів для її проведення. Крім того, у більшості випадків лікування прогресуючого метастатичного РПЗ також передбачає проведення гормональної терапії шляхом максимальної андрогенної блокади (МАБ) [Labrie, 1991; Denis et al., 1993; Janknegt et al., 1993; Dijkman et al., 1997;], яка є достатньо дорогим методом консервативного лікування [Studer et al., 1990]. Усе вище викладене свідчить про актуальність даної проблеми і необхідності подальших досліджень для пошуку нових, або удосконалювання існуючих методів лікування РПЗ, особливо коли доступність сучасних фармакологічних препаратів обмежена для багатьох хворих похилого віку на метастатичний РПЗ.
Дослідження, що проводилися в минулому, підтвердили ефективність методів припинення функції аденогіпофізу нефармакологічним шляхом на перебіг метастатичного РПЗ, хоча вони супроводжувалися досить великою кількістю ускладнень [Кандель Е.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Клінічна ефективність селективної кріодеструкції передньої долі гіпофізу, як методу максимальної андрогенної блокади у хворих на прогресуючий метастатичний рак передміхурової залози.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок