Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок

Загрузка...

Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок

Назва:
Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут Біоколоїдної хімії ім. Ф.Д.ОВЧАРЕНКА
Лісунова Мілана Олександрівна
УДК 537.31: 544.77: 532.793; 544.77.032
Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі
багатошарових вуглецевих нанотрубок
01.04.24 – Фізика колоїдних систем
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному авіаційному університеті МОН України та Інституті біоколоїдної хімії ім. Ф.Д. Овчаренка Національної академії наук України
Науковий керівник: | доктор фізико-математичних наук, професор
Лебовка Микола Іванович,
Інститут біоколоїдної хімії
ім. Ф.Д. Овчаренка НАН України,
завідувач відділу фізичної хімії дисперсних мінералів
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Пучковська Галина Олександрівна,
Інститут фізики НАН України,
завідувач відділу фотоактивності
доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Клепко Валерій Володимирович,
Інститут високомолекулярних сполук НАН України, завідувач відділу фізики полімерів
Захист відбудеться ”25” січня 2008 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.209.01 в Інституті біоколоїдної хімії НАН України за адресою: 03142, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 42; кімната 132.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту біоколоїдної хімії ім. Ф.Д. Овчаренка НАН України 03142, м. Київ, бульв. Вернадського, 42, кімната 409.
Автореферат розісланий ”05” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.209.01, к.т.н., с.н.с. В.А.Прокопенко
Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Актуальність теми. Композиційні системи на основі сумішей вуглецевих нанотрубок (НТ), полімерів, рідких кристалів або інших середовищ гідрофільної чи гідрофобної природи демонструють цілий спектр унікальних структурних, механічних, електричних, теплових та інших властивостей. На основі композиційних матеріалів з нанорозмірними наповнювачами вже створені принципово нові класи надпровідників, магнетиків, сегнетоелектриків, а також матеріалів із заданими механічними, електричними та оптичними властивостями для запису та зберігання інформації.
Однак виробництво матеріалів на основі НТ ускладнено через велику агрегаційну здатність і неоднорідність просторового розподілу НТ у композиційних системах, а також значну залежність структури і властивостей від анізотропії форми НТ і характеру міжфазних взаємодій.
На даний час проводяться інтенсивні роботи по дослідженню та регулюванню перколяційної поведінки електропровідності композитів з НТ. Незважаючи на це, існуючі експериментальні дані та теоретичні розрахунки мають суперечливий характер, до того ж важливою залишається проблема стабілізації НТ композитів. Мало вивченими є питання, пов’язані з впливом: природи дисперсійних середовищ, особливостей розподілу НТ в непровідних матрицях і сегрегації НТ на структуроутворення і перколяційну поведінку. Відсутня універсальна теоретична модель для опису перколяційної поведінки для НТ наповнених композитів, яка б враховувала відношення розмірів частинок НТ і ізолюючої матриці, ступінь анізотропії форми НТ і можливості сегрегації частинок НТ. У зв’язку з цим, особливу актуальними стають питання регулювання стабілізації, структуроутворення та перколяційних властивостей композицій на основі НТ, а також створення універсальної моделі, яка б пов’язувала геометричні параметри та перколяційні характеристики сегрегованих композиційних систем на основі НТ.
Зв’язок роботи з науковим програмами, планами, темами. Дисертаційна робота була виконана в Національному авіаційному університеті МОН України та у відділі фізичної хімії дисперсних мінералів Інституту біоколоїдної хімії ім.Ф.Д.Овчаренка НАН України у відповідності з планами фундаментальних науково-дослідних робіт: 2005 р. 2.16.1.4 (№ Держреєстрації 0102V007058) “Особливості поверхневих властивостей та структурної організації нанодисперсних мінеральних систем”; 2005-2006 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок