Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ І ВИТРИВАЛІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПРИ ЦИКЛІЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Загрузка...

МІЦНІСТЬ І ВИТРИВАЛІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПРИ ЦИКЛІЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
МІЦНІСТЬ І ВИТРИВАЛІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПРИ ЦИКЛІЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,69 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Псюк Віктор Васильович
УДК 624.014.2:620.17
МІЦНІСТЬ І ВИТРИВАЛІСТЬ
ЕЛЕМЕНТІВ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ,
ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ,
ПРИ ЦИКЛІЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаському гірничо-металургійному інституті Міністерства освіти і науки України, м. Алчевськ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Давиденко Олександр Іванович, Донбаський гірничо-металургійний інститут, завідувач кафедри "Архітектура і будівельні конструкції".
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Маневич Аркадій Ісаакович, Дніпропетровський національний університет (м. Дніпропетровськ), професор кафедри обчислювальної механіки та міцності конструкцій;
кандидат технічних наук, Банніков Дмитро Олегович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (м. Дніпропетровськ), доцент кафедри будівельних конструкцій.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра металевих та дерев'яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “29” травня 2003 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 18 квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02
д.т.н., проф. Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема зниження металоємності конструкцій при циклічних навантаженнях зв'язана з розробкою методів розрахунку міцності з урахуванням розвитку пластичних деформацій і встановленням величини їхнього обмеження для визначення відповідних коефіцієнтів розвитку пластичних деформацій.
Останні досягнення в галузі кінетики нагромадження пошкоджень і руйнування при циклічному навантаженні, виконані з використанням повних діаграм деформування малогабаритних зразків, показують, що зазначені обмеження можуть бути переглянуті.
Використання повних діаграм деформування представляється раціональним і для розвитку методів розрахунку міцності нерозрізних, защемлених балок з урахуванням перерозподілу зусиль, розрахунку на витривалість конструкцій, виготовлених зі сталей з різним ресурсом пластичності. В нормативних методиках для елементів працюючих при циклічних навантаженнях практично не передбачено урахування перерозподілу моментів, яке істотно залежить від типу конструкції і виду навантаження (динамічного, рухливого, вібраційного). Можливість такого урахування може привести до помітної економії матеріалу.
У відношенні оцінки витривалості, аналіз результатів розрахунку, виконаний у КНУБА і ДонДАБА згідно СНиП II-23-81* “Стальные конструкции”, СНиП 2.05.03.84 “Мости и трубы”, Eurocode, CIDECT показує, що жодна з перерахованих методик не забезпечує розрахунку на витривалість усіх груп елементів без перенапруження при різних значеннях коефіцієнта асиметрії циклу.
Одним зі шляхів вирішення проблеми зниження металоємності при забезпеченні безпечної експлуатації конструкцій в умовах циклічного навантаження є розвиток методів розрахунку міцності і витривалості на основі повних діаграм деформування малогабаритних зразків, що дозволяють установлювати величини пластичних деформацій, що допускаються, і ресурс пластичності матеріалу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася на кафедрі “Архітектура і будівельні конструкції” Донбаського гірничо-металургійного інституту в рамках науково - дослідницької теми з держбюджетним фінансуванням: “Розробка методів оцінки несучої здатності конструкцій з експлуатаційними пошкодженнями”, номер державної реєстрації 0198U005526, у 1998 – 1999 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МІЦНІСТЬ І ВИТРИВАЛІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПРИ ЦИКЛІЧНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок