Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУБ’ЄКТІВ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ

Загрузка...

МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУБ’ЄКТІВ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ

Назва:
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУБ’ЄКТІВ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,86 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Демідова Олена Миколаївна
УДК 338.24.67.401
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУБ’ЄКТІВ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.00.03 – Економіка та управління національним
господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник освіти України
Єгоров Петро Володимирович,
Донецький національний університет,
декан обліково - фінансового факультету,
завідувач кафедри фінансів і банківської справи
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яков Григорович, Донецький університет економіки і права, ректор (м. Донецьк)
кандидат економічних наук, доцент Загорна Тетяна Олегівна, Макіївський економіко - гуманітарний інститут, доцент кафедри економіки підприємства (м. Макіївка)
Захист відбудеться 4 липня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.07 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 2 червня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А. Г. Беспалова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реальний сектор економіки України має достатній потенціал, який треба ефективно використовувати для динамічного економічного і соціального розвитку країни. Так, темпи приросту показників української економіки в 2006-2007рр. виявилися досить переконливими: на прикладі ВВП вони перевищують 7 %, що дорівнює 6 - 10 % у промисловості. Причому реальні доходи населення також збільшилися на 12-14 % на рік. Однак, сучасні динамічно мінливі ринкові умови вимагають вдосконалення інструментів і технологій управління суб'єктами реального сектору з метою підвищення ефективності їхньої господарської діяльності. У цьому зв'язку управління організаційним потенціалом має виняткове значення для успішного функціонування і розвитку суб'єктів реального сектору, оскільки воно допомагає їм взаємодіяти в ринковому середовищі і з нових позицій усвідомити процеси, які відбуваються в управлінні ними. Звідси економічне зростання суб'єктів реального сектору безпосередньо залежить від добре налагодженого механізму управління їх організаційним потенціалом, де на перший план виходять підвищені вимоги до управління комунікаційними, структурно-функціональними й адміністративними ресурсами суб'єктів реального сектору. Таким чином, розробка теоретичних і методичних питань, що забезпечують реалізацію єдиного підходу до рішення сукупності проблем формування механізму управління організаційним потенціалом суб'єктів реального сектору і визначає актуальність дійсного дослідження.
Значний внесок у рішення даної наукової проблеми внесли вітчизняні і зарубіжні вчені: І. Бланк, Я. Берсуцький, В. Геєц, Б. Данілішин, П. Єгоров, В. Забродський, М. Лепа, Ю. Лисенко, В. Пономаренко, М. Чумаченко, А. Чухно, А. Градов, Б. Мільнер, Ф. Русінов, Р. Фатхутдінов, И. Ансофф, У. Бреддик, Дж. Келлі, В. Кнорринг, М. Мескон, Д. П'ю, А. Томпсон, М. Эддоус і ін.
Однак, незважаючи на велику кількість наукових праць у цій області, багато питань залишаються дискусійними й недостатньо розробленими, що не дозволяє ефективно здійснювати управління організаційним потенціалом суб'єктів реального сектору. Зокрема, має місце суперечливість поглядів у визначенні організаційного потенціалу як інструмента управління суб'єктами реального сектору в умовах динамічного зовнішнього середовища, відсутнє змістовне уявлення про управління організаційним потенціалом, яке виявилося забутою ділянкою системного аналізу процесів господарювання, не визначені вимоги до управління організаційним потенціалом в ринкових умовах господарювання, не вирішені методологічні питання формування механізму управління організаційним потенціалом суб'єктів реального сектору, не досить розроблені методи кількісної оцінки його структурних складових: комунікаційного, структурно-функціонального й адміністративного потенціалів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ СУБ’ЄКТІВ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок