Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕМЛЕРИЙНО ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ (НА ПРИКЛАДІ БУЛЬДОЗЕРІВ)

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕМЛЕРИЙНО ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ (НА ПРИКЛАДІ БУЛЬДОЗЕРІВ)

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕМЛЕРИЙНО ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ (НА ПРИКЛАДІ БУЛЬДОЗЕРІВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,58 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО - ДОРОЖНІЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Тулузов Олег Георгійович
УДК 621.869
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕМЛЕРИЙНО
ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ
(НА ПРИКЛАДІ БУЛЬДОЗЕРІВ)
Спеціальність 05.05.04 – Машини для земляних та дорожніх робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно – дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Нічке Вільгельм Вільгельмович, Харківський національний автомобільно – дорожній університет, професор кафедри підйомно – транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник України Хмара Леонід Андрійович, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри будівельних і дорожніх машин, м. Дніпропетровськ;
кандидат технічних наук, доцент Лізунков Олександр Вікторович, Кіровоградський національний технічний університет, доцент кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, кафедра механізації будівельних процесів, Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться "13" вересня 2006р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64. 059. 02 при Харківському національному автомобільно – дорожньому університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно – дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий 23 червня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________________ І.С. Наглюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основними напрямками економічного розвитку України передбачається істотне прискорення науково-технічного прогресу, підвищення технічного рівня виробництва за рахунок оснащення високопродуктивними, надійними машинами і обладнанням. Як показує досвід багатьох країн, першочерговою задачею поліпшення стану економіки країни є розширення будівництва автомобільних доріг. Таким чином підіймали економіку країни після важких криз в США (40-і роки 20 сторіччя), в Німеччині (30-і роки 20 сторіччя). Розвиток будівництва автомобільних доріг вимагає підвищення ефективності виробництва, технічного рівня машин, тому що від якості і кількості випущених конструкцій машин залежить виконання планів будівництва. Створення сучасних дорожніх машин великої потужності і продуктивності, ускладнення їх конструкцій, автоматизація робочих процесів приводить до підвищення вимог в першу чергу до надійності, яка по формулюванню академіка Берга є “якістю, розгорненою в часі”.
Не дивлячись на деякі успіхи в розвитку будівельного і дорожнього машинобудування в Україні , продукція вітчизняних підприємств в більшості не відповідає сучасним вимогам до ефективності машин.
Недостатньо визначені зв'язки робочого процесу машини з надійністю, раціональні характеристики робочих органів (далі РО) машин, їх енергоємності, оцінки надійності машин, можливості побудови раціональних рядів.
Тому проблема, що визначає закономірності формування показників ефективності машин, зокрема землерийно-транспортних машин (далі ЗТМ) циклічної дії на прикладі бульдозерів, з урахуванням умов експлуатації є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до держбюджетної тематики науково-дослідної роботи кафедри підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання (далі ПТБДМО) ім. А.М.Холодова ХНАДУ “Підвищення ефективності і ресурсозбереження в дорожньо-будівельному комплексі України”.
Дослідження по темі дисертації були складовою частиною робіт з “Укравтодором” згідно тематичного плану за темами №№ 41-11-05, 54-01-04, 54-09-03.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕМЛЕРИЙНО ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЦИКЛІЧНОЇ ДІЇ (НА ПРИКЛАДІ БУЛЬДОЗЕРІВ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок