Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ВИТРАТНО-ЦІНОВОГО АНАЛІЗУ У ПРОГНОЗУВАННІ ТА АДАПТИВНОМУ ПЛАНУВАННІ УРОЖАЙНОСТІ ЗЕРНОВИХ (на матеріалах Луганської області)

Загрузка...

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ВИТРАТНО-ЦІНОВОГО АНАЛІЗУ У ПРОГНОЗУВАННІ ТА АДАПТИВНОМУ ПЛАНУВАННІ УРОЖАЙНОСТІ ЗЕРНОВИХ (на матеріалах Луганської області)

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ВИТРАТНО-ЦІНОВОГО АНАЛІЗУ У ПРОГНОЗУВАННІ ТА АДАПТИВНОМУ ПЛАНУВАННІ УРОЖАЙНОСТІ ЗЕРНОВИХ (на матеріалах Луганської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,08 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОРИСЕНКО Ольга Петрівна
УДК 631.162:339.138
ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ МОДЕЛЮВАННЯ ТА
ВИТРАТНО-ЦІНОВОГО АНАЛІЗУ У ПРОГНОЗУВАННІ ТА АДАПТИВНОМУ ПЛАНУВАННІ УРОЖАЙНОСТІ ЗЕРНОВИХ
(на матеріалах Луганської області)
Спеціальність 08.07.02 - Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Луганському державному аграрному університеті
Міністерства агропромислового комплексу України.
Науковий керівник : кандидат економічних наук, професор
Наумов Юрій Федорович, завідувач кафедри
економіки та підприємництва Луганського
державного аграрного університету
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Кропивко Михайло Федорович, завідувач відділом
інформатики Інституту аграрної економіки;
кандидат економічних наук,
Соловйов Микола Федорович, професор кафедри
організації виробництва та агробізнесу Харківського
державного аграрного університету
Провідна установа : Інститут економіки НАН України
Захист відбудеться " 15 " вересня 1999 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 в Харківському державному аграрному університеті ім. Докучаєва за адресою: 312131, м.Харків, п/в "Комуніст-1", учбове містечко ХДАУ, корпус 1, ауд.213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного аграрного університету ім. Докучаєва.
Автореферат розісланий " 12 " серпня 1999 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Македонський А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво зерна - основа всього сільського господарства. За останні роки (1992-1998) в Україні і в Луганській області значно погіршились економічні показники цієї галузі. У зв'язку з цим збільшення виробництва зерна є приоритетною і головною задачею державної політики.
В умовах ринкової економіки у південно-східному регіоні України не виправдовує себе планування виробництва зерна, орієнтоване на минулі усереднені результати. Прогнозування та адаптивне планування урожайності зернових є одними з важливіших функцій управління, від яких в значній мірі залежить підвищення економічної ефективності виробництва зерна. Застосування сучасних методів моделювання, витратно-цінового аналізу та сучасних комп'ютерних технологій дозволяє корегувати управлінські рішення з урахуванням умов природного середовища та ринкових чинників. Адаптація до зовнішніх чинників сприятиме пом'якшенню впливу можливих негативних наслідків на результати виробництва та забезпечить стійке та гарантоване виробництво зерна. Актуальність цієї проблеми обумовила вибір напрямку і теми дослідження.
Стан вивчення проблеми. Дослідженню економічних, організаційних, технологічних аспектів інтенсифікації зернового виробництва присвячено багато наукових праць вітчизняних і зарубіжних вчених. Значний внесок у розробку концептуальних положень проблеми зробили В.Я.Амбросов, Л.М.Анічин, В.І.Бойко, М.Г.Лобас, О.М.Оніщенко, П.Т.Саблук, М.Ф.Соловйов, В.П.Ситник, Л.М.Худолій, А.М.Шпичак, М.І.Щур, В.В.Юрчишин. Дослідженню впливу економічних чинників на рівень виробництва присвятили свої наукові праці М.Я.Дем'яненко, Ю.С.Коваленко, М.Ф.Кропивко, І.І.Лукінов, М.АПехота, Д.В.Полозенок, М.Є.Романенко, П.Т.Саблук, Є.О.Фірсов, Л.М.Худолій, А.М.Шпичак, В.І.Шиян. Вагомий внесок в розробку застосування різних методів та підходів у визначенні рівня урожайності внесли вчені, серед яких Л.І.Акент'єва, В.П.Дмитренко, А.Ф.Ігуменцев, Р.П.Євсеєва, І.В.Загайтов, М.К.Каюмов, В.С.Кочетков, М.Г.Лобас, П.Д.Половинкін, І.Д.Соколов, Є.О.Фірсов, Л.М.Худолій, А.Ф.Чудновський, І.С.Шатілов та інші. Але, ще існують істотні розбіжності у підходах до вирішення як методологічних, так і практичних аспектів становлення цієї сфери агропромислового комплексу. Все це вимагає системності в підході до вивчення проблеми і підтверджує актуальність теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ВИТРАТНО-ЦІНОВОГО АНАЛІЗУ У ПРОГНОЗУВАННІ ТА АДАПТИВНОМУ ПЛАНУВАННІ УРОЖАЙНОСТІ ЗЕРНОВИХ (на матеріалах Луганської області)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок