Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮСКЛАДНИХ РЕГЕНЕРУЮЧИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮСКЛАДНИХ РЕГЕНЕРУЮЧИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ / сторінка 8

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮСКЛАДНИХ РЕГЕНЕРУЮЧИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,59 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Настроювання параметрів мережі на кожній часовій ітерації робили по навчальних вибірках, отриманих при статичних і полігонних випробуваннях, а також за даними, що надходять по договорах від “клієнтів” з місць реальної практичної експлуатації автотранспортних засобів даного виду. Функція помилки являє собою метрику, яка чисельно визначає подібність між усіма парами навчальної вибірки: векторів вихідних сигналів третього шару мережі і відповідних практичних результатів.
Ваги сінапсів нейрона четвертого шару визначаються при навчанні мережі або обчислюються на підставі статистичної обробки параметрів багатьох подій відмови аналогічних систем із таких міркувань. У складних системах множина внутрішніх чинників неоднорідна. Кожен чинник має свій термін безвідмовного функціонування в системі. Якщо є інформація про час безвідмовної роботи M місць враховуємих пошкоджень у вигляді послідовності ?i (i = 1; 2; …; M), то можна побудувати реалізацію потоку подій Ai, що настають у моменти . Кількість подій за одиницю часу дорівнює , що призводить до визначення поняття щільності потоку подій .
Хай m – номер місця пошкодження. Тоді множина щільностей потоків {?m} характеризує можливості безвідмовної роботи системи.
Позначимо ?t – кількість подій на інтервалі часу (0, t) і визначимо імовірність Pk(t) = P(?t = k). Якщо додатково зажадати виконання двох умов: P(?t < ?) = 1 для будь-якого t ? 0; існують t1 і t2 такі, щото можна визначити пуасонівський потік з ймовірностями:
.
У рамках теорії пуасонівських потоків інтервали часу між двома сусідніми подіями є незалежними випадковими величинами, які мають показову функцію розподілу. Звідси випливає ймовірність безвідмовності системи за час t:
де n – номер чинника; ?n – параметр пуасонівського потоку; s – загальна кількість чинників. Щільності потоків подій ?ik, що переводять систему в новий стан, визначаються величиною, зворотної середнього часу перебування системи в i-му стані. Система диференціальних рівнянь і початкових умов має вигляд:
Нехай Pij(t) – ймовірність перебування в i-му стані j-го чинника. Розв'язавши систему для всіх чинників, одержимо ряд P2j(t) (j = 1; 2; …; s) ймовірностей потоку відмов відповідних місць пошкоджень. Існує така кількість m місць, що підлягають ремонту, при якому система вже не є працездатною. Ймовірність відмови СРТС визначається рівнянням:
де ? – номер сполучення з n елементів по m.
Звідси випливає ймовірність доцільності ремонту системи: P(t) = 1 – R(t).
По результатах розрахунків будується залежність ймовірності відмови системи від нормованого показника ресурсу (рис. 6). На графіку проводиться
Рис. 6. Результат розрахунку ймовірності відмови системи.
діагональ, точка перетину її з кривою ймовірності визначає вертикаль, яка поділяє ресурс на дві зони: ліворуч розташована зона, де відмова системи ніколи не відбудеться, а праворуч – неодмінно відбудеться. Підставляючи значення порогового ресурсу (0,24 на рис. 6) до графіків ймовірностей пошкодження окремих місць, одержимо значення цих ймовірностей, а отже значення ваг відповідних сінапсів четвертого нейронного шару мережі.
Виробничі випробування матеріалів, розроблених у дисертації, показали наступні результати. В Одеському транспортно-виробничому об'єднанні "Одесавтотранс", Одеському інституті-полігоні мобільної техніки "ІНПОМТ" і на Оманському заводі алюмінієвих виробів (Йорданія) були проведені випробування, розробленої в дисертації системи управління життєвим циклом СРТС. Встановлено, що застосування АСУ за рахунок статистичної обробки результатів випробувань, виявлення головних чинників, які впливають на технічний стан всіх об'єктів випробувань, своєчасного врахування зміни цих чинників, і заснованого на цьому прогнозування і попередження поточних ушкоджень дозволило знизити кількість ушкоджень на 28 %, підвищити середній ресурс на 12 %, на 25 – 30 % знизити експлуатаційні простої.
ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ
1. Аналізом літературних джерел встановлено, що імітаційне моделювання параметрів експлуатації спільноти СРТС стикається з труднощами, які пов'язані, в першу чергу, із дуалізмом сприйняття зовнішніх чинників: детермінованою складовою, обумовленою конструкцією системи, і великою кількістю стохастичних параметрів експлуатації, а також суб'єктивністю в прийнятті рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЄЮСКЛАДНИХ РЕГЕНЕРУЮЧИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок