Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міжнародний Кримінальний Суд за Римським Договором 1998 року

Загрузка...

Міжнародний Кримінальний Суд за Римським Договором 1998 року

Назва:
Міжнародний Кримінальний Суд за Римським Договором 1998 року
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національна юридична академія України
імені Ярослава Мудрого
 
Пилипенко Володимир Пилипович
УДК 341.1/.8
Міжнародний Кримінальний Суд
за Римським Договором 1998 року
Спеціальність 12.00.11 – міжнародне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент,
Гринчак Володимир Антонович,
доцент кафедри міжнародного права Львівського національного університету ім. Івана Франка
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Буроменський Михайло Всеволодович,
професор кафедри міжнародного права та державного права зарубіжних країн Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого
кандидат юридичних наук, доцент
Сироїд Тетяна Леонідівна,
доцент кафедри конституційного і міжнародного права Національного університету внутрішніх справ
Провідна установа: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Захист відбудеться 15 червня 2005 р. о 9.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради з юридичних наук Д .086.03 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розісланий 14 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Рум’янцев
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Важливим засобом забезпечення стабільності міжнародно-правових відносин є формування у системі міжнародного права інституту міжнародної кримінальної юстиції. Її поява зумовлена передусім необхідністю утворення дієвого механізму захисту міжнародного правопорядку, що все частіше потерпає в результаті міжнародних конфліктів, які неминуче призводять до порушення основних міжнародно-правових принципів та ведуть до скоєння міжнародних злочинів, загострення проблеми міжнародного тероризму, а також потреби встановити чіткі межі міжнародної кримінальної відповідальності держав та індивідів.
Зміни, що відбуваються останнім часом у сфері міжнародного правопорядку об’єктивно потребують адекватної реакції міжнародного права для запобігання порушенням невід’ємних прав людини та нації, швидкої і постійної реакції на скоювані міжнародні злочини. Уже тепер можна констатувати прогрес міжнародного права у цьому напрямі, що є результатом сформованості однієї з найважливіших його галузей – міжнародного гуманітарного права та нової інституції – міжнародної кримінальної юстиції.
По при всі наміри міжнародного співтовариства запобігти збройним конфліктам, масовим порушенням невід’ємних прав людини та нації, значного поширення набуло вчинення міжнародних злочинів, які лише у XX столітті спричинили мільйони невинних смертей та призвели до винищення цілих народів та націй. Тому однією із найактуальніших проблем міжнародно-правових відносин сучасності є проблема ефективного реагування та запобігання воєнним злочинам, агресії, геноциду.
Усі ці та інші проблеми, пов’язані із захистом міжнародного гуманітарного права зумовили необхідність утворення Міжнародного Кримінального Суду, що повинен стати інструментом міжнародної кримінальної юстиції. Його завдання і функції, визначені Договором про створення Міжнародного Кримінального Суду (Римським Договором 1998 року) та прийняттям на його основі Статуту. Цей документ передбачає процедуру притягнення до відповідальності осіб, що скоїли міжнародні злочини, містить перелік останніх, визначає підстави міжнародної кримінальної відповідальності та принципи співробітництва держав у міжнародному кримінальному судочинстві.
Тривалий час ці питання були предметом дискусій у науці міжнародного права.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Міжнародний Кримінальний Суд за Римським Договором 1998 року

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок