Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ БЕТОНУ, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗИСТИМИ ЦЕОЛІТАМИ

Загрузка...

ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ БЕТОНУ, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗИСТИМИ ЦЕОЛІТАМИ

Назва:
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ БЕТОНУ, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗИСТИМИ ЦЕОЛІТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,39 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
АСТАХОВА НАТАЛЯ ВАЛЕНТИНІВНА
УДК 691.32
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ БЕТОНУ, МОДИФІКОВАНОГО
ЗАЛІЗИСТИМИ ЦЕОЛІТАМИ
05.23.05 - Будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, старший науковий співробітник,
Шишкін Олександр Олексійович,
Криворізький технічний університет, завідувач кафедри
технології будівельних виробів, матеріалів, та конструкцій
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Шейніч Леонід Олександрович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів;
- кандидат технічних наук, доцент Шепляков Юрій Олександрович, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів.
Провідна установа
ВАТ “Дніпропетровський науково-дослідний інститут будівельного виробництва”, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться ”_06_” жовтня__ 2004 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .079.01 Національної академії природоохоронного та курортного будівництва, за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко, 5, навчальний корпус 2, зала засідань ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко, 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий 30.08.2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Рубель О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На сучасному етапі розвитку промислове виробництво в Україні здійснюється в будівлях і спорудах, термін експлуатації яких складає десятки років. За цей час конструкції цих будівель і споруд, що піддавалися впливу навколишнього середовища, потребують ремонту для відновлення експлуатаційних властивостей. Для виконання ремонту будівельних конструкцій будівель і споруд необхідно застосування матеріалів, що цілком відповідають умовам їхньої експлуатації та забезпечують спільну роботу під навантаженням із конструкціями, що ремонтуються.
Актуальність теми. Необхідність виконання значних обсягів ремонтних робіт із продовження термінів експлуатації промислових будівель і споруд, виконання яких частіше усього пов'язано з припиненням основного виробництва, спричиняє за собою зниження випуску продукції. Тому бетони, використовувані для ремонту будівельних конструкцій, повинні мати високу швидкість формування фізико-механічних властивостей. Крім того, використання для виробництва бетонів портландцементу призводить не тільки до підвищення вартості бетону, але і до підвищення його деформативності, а для забезпечення залучення ремонтних елементів у роботу конструкцій, які підсилюють, бетони цих елементів повинні мати низьку деформативність, у першу чергу низьку усадку. Це пояснюється тим, що підвищена усадка ремонтного бетону призводить до зниження міцності його контакту з матеріалом конструкції, яку підсилюють, аж до порушення цього контакту. Підвищена ж деформативність ремонтного бетону під дією зовнішнього навантаження не дозволить перерозподілити ці зусилля між конструкцією, яку підсилюють, і бетоном, що підсилює. Скорочення витрат портландцементу в бетонах можливо за рахунок часткової його заміни різноманітними наповнювачами. Проте відомі наповнювачі не знайшли широкого застосування в якості замінників цементу, тому що їхнє застосування, достатньо часто, призводить до уповільнення швидкості формування фізико-механічних властивостей бетону і зниженню його міцності.
Таким чином, одержання бетонів, спроможних швидко досягати необхідних фізико-механічних показників, при зниженій витраті портландцементу є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ БЕТОНУ, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗИСТИМИ ЦЕОЛІТАМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок