Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА САЛЬПІНГООФОРИТ НЕСПЕЦИФІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИМІКРОБНИХ ТА ВАКЦИННИХ ПРЕПАРАТІВ

Загрузка...

ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА САЛЬПІНГООФОРИТ НЕСПЕЦИФІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИМІКРОБНИХ ТА ВАКЦИННИХ ПРЕПАРАТІВ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА САЛЬПІНГООФОРИТ НЕСПЕЦИФІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИМІКРОБНИХ ТА ВАКЦИННИХ ПРЕПАРАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,46 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський державний медичний університет
ТАВАЛБЕХ ХАЛЕД ХУССЕЙН АЛІ
УДК 618.12-002-085.281+615.371/.372
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА
САЛЬПІНГООФОРИТ НЕСПЕЦИФІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ
ПРОТИМІКРОБНИХ ТА ВАКЦИННИХ ПРЕПАРАТІВ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Харків - 2000р.


Дисертацією є рукопис:
Робота виконана в Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України.
Науковий керівник: |
кандидат медичних наук, доцент Снопкова Людмила Володимирівна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2.
Офіційні опоненти: | заслужений діяч науки та техніки України, доктор медичних наук, професор Дубоссарська Зінаїда Михайлівна, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти (Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України).
заслужений діяч науки та техніки України, доктор медичних наук, професор Богдашкін Микола Григорович, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 (Харківський державний медичний університет МОЗ України).
Провідна установа: | Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, (м. Київ).
Захист відбудеться “29“ грудня 2000р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.600.01 при Харківському державному медичному університеті за адресою: 61022, м.Харків, пр. Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського державного медичного університету (адреса: 61022, м.Харків, пр. Леніна, 4.)
Автореферат розісланий “18 ” листопада 2000р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат медичних наук,
доцент ТАНЬКО О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних проблем гінекології є запальні процеси внутрішніх статевих органів жінок, які обумовлюють високі показники захворюваності. Домінуюче місце займають ураження придатків матки (Дубоссарська З.М., Миляновський А.І., Коляденко В.Г. 1991). Частота таких захворювань серед загальної популяції жінок дітородного віку в останнє десятиріччя збільшилась на 13-25%, а за окремими повідомленнями в 3 рази (Гуртовий Б.Л., 1994).
Загальною закономірністю розвитку гострих запальних захворювань придатків матки (ГЗЗПМ) є те, що причиною їх найчастіше є не окремі патогенні бактерії, а різні за складністю і видовою характеристикою мікробні асоціації (Стрижаков А.М., Подзолкова Н.М.1996), це і зумовлює недостатню ефективність сучасних основних схем антибактеріальної терапії.
Підбором антибіотиків, які розширюють спектр протимікробної дії, можна значно поліпшити терапевтичну допомогу хворому. Однак ризик переходу гострих запальних процесів у хронічний перебіг залишається досить високим. Це зв'язано з тим, що багато штамів патогенних бактерій мають здатність швидко набувати стійкість до антибактеріальних препаратів (Скляр Т.В. і співавт., 1998). У таких випадках приховане інфікування можна попередити за допомогою активізації місцевих і імунних реакцій (Батирова Л.К. і співавт., 1999).
Використання засобів імунного захисту в гінекологічній практиці є маловивченою проблемою. У літературі є лише окремі повідомлення, що присвячені спробам застосування гетерогенної стафілококової вакцини (Бенедиктов І.І., і співавт., 1986). Однак даний підхід щодо удосконалювання методів посилення імунного захисту макроорганізмів вимагає подальшого розвитку. Враховуючи поліетіологічність запальних захворювань внутрішніх статевих органів, для посилення імунного захисту найбільш доцільно застосовувати аутовакцини, тобто препарати, виготовлені для хворих з власних мікроорганізмів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології №2 Харківської медичної академії післядипломної освіти, згідно плану програми “Поліпшення становища жінок, охорони материнства та дитинства”, № державної реєстрації 0199U004007.
Мета і задачі дослідження: Підвищити ефективність етіотропного лікування хворих на гострий і хронічний сальпінгоофорит з включенням в комплексну терапію вакцинних препаратів для попередження рецидивів запальних процесів придатків матки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА САЛЬПІНГООФОРИТ НЕСПЕЦИФІЧНОЇ ЕТІОЛОГІЇ ШЛЯХОМ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИМІКРОБНИХ ТА ВАКЦИННИХ ПРЕПАРАТІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок