Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Застосування органічних кислот і солі титану для підвищення врожаю, якості ягід і вина сортів Пино сірий і Бастардо магарацький в умовах південного степу України

Загрузка...

Застосування органічних кислот і солі титану для підвищення врожаю, якості ягід і вина сортів Пино сірий і Бастардо магарацький в умовах південного степу України

Назва:
Застосування органічних кислот і солі титану для підвищення врожаю, якості ягід і вина сортів Пино сірий і Бастардо магарацький в умовах південного степу України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,76 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Українська академія аграрних наук
Інститут винограду і вина “ Магарач”
Каменева
Наталья Валеріївна
УДК: 634.5:633.2/3:577.175.12
Застосування органічних кислот і солі титану для підвищення
врожаю, якості ягід і вина сортів Пино сірий і Бастардо
магарацький в умовах південного степу України
Спеціальність 06.01.08 – Виноградарство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Ялта – 2001Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському Державному сільськогосподарському інституті , ВАТ «Южний» Саратського району, Одеської області.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук,
професор,
Хреновськов Едуард Іванович,
завідувач кафедри виноградарства та
виноробства Одеського державного
сільськогосподарського інститута,
м. Одеса
Офіційні опоненти :
доктор біологічних наук, професор Амірджанов Артем Гарігенович,
науковий консультант,
ІВіВ “Магарач“, УААН, м. Ялта
кандидат сільськогосподарських. наук,
доцент,
Вільчинський Валерій Францевич,
доцент кафедри виноградарства,
Кримський державний аграрний
університет, м. Сімферополь
Провідна установа: Інститут виноградарства і виноробства
ім. В.Е. Таїрова, м. Одеса, УААН
Захист дисертації відбудеться 26 червня 2001 р . о 1300 год.
на засіданні спеціалізованої ради Д 53.365.02 при Інституті винограду і вина “Магарач“, за адресою : 98600, Крим, м. Ялта, вул. Кірова, 31, ІВіВ “Магарач“.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ІВіВ “Магарач“.
Автореферат розіслано 25 травня 2001 р .
Вчений секретар
спеціалізованої ради,
доктор сільськогосподарських наук,
старший науковий співробітник Якушина Н.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Досить чітко визначалося, що застосування регуляторів росту в сільському господарстві є могутнім і практично маловивченим резервом нарощування виробництва рослинницької культури. Біологічні особливості виноградної рослини, чутливість її на зовнішній вплив роблять виправданим і доцільним використання сполук з фізіологічною активністю на всіх етапах обробітку цієї культури. На кафедрі виноградарства і виноробства в ОДСГІ в дослідженнях використовуються фізіологічно активні речовини ендогенного походження. Було доведено стимулюючу дію на виноградну рослину таких речовин, як янтарна і лимонна кислота, окремо й у комплексі з мікроелементами, амінокислот, поліфенолів окремо й у комплексі з титаном, похідних піридину. Застосуванням цих речовин дане їхнє теоретичне обґрунтування (Хреновськов Э.И., Страхів В.Г., Костючек М.Н). Як правило, в умовах південного степу України (Одеська, Херсонська і Миколаївська області) виноград технічних сортів не набирає базисної цукристості, що негативно позначається на одержанні якісних виноматеріалів. Застосуванням різних органічних кислот при позакореневому підживленні можна вирішити цю проблему, особливо для сортів, схильних до цукронакопичення. Тому тема з застосування позакореневого підживлення органічними кислотами разом з титаном для одержання високих кондиційних врожаїв для сортів Пино сірий і Бастардо магарацький є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами. Дослідження, результати яких викладені в роботі, проводилися згідно тематичного плану ОДСГІ (номер держреєстрації 0196U017093)
Мета досліджень полягала у встановленні впливу янтарної, лимонної кислот, титану окремо і титану в комплексі з однією з кислот на ріст, продуктивність, якість ягід і виноматеріалів сортів Пино сірий і Бастардо магарацький.
Задачі досліджень: а) з'ясувати вплив органічних кислот, титану на розвиток листової поверхні і на обсяг однорічного приросту; б) визначити вплив органічних кислот і разом з титаном на врожай і якість ягід сортів винограду Пино сірий і Бастардо магарацький; в) простежити характер диференціації суцвіть під впливом янтарної, лимонної кислот окремо і разом з титаном; г) визначити вплив досліджуваних речовин на якість виноматеріалу, виготовленого із сортів винограду Пино сірий і Бастардо магарацький; д) визначити економічну ефективність застосування досліджуваних фізіологічно-активних речовин при вирощуванні двох технічних сортів винограду; е) розробити науково-обгрунтовані рекомендації по використанню янтарної, лимонної кислот і титану при вирощуванні винограду сортів Пино сірий і Бастардо магарацький.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Застосування органічних кислот і солі титану для підвищення врожаю, якості ягід і вина сортів Пино сірий і Бастардо магарацький в умовах південного степу України

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок