Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗОНАХ ПІДВИЩЕНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ ПЛАВАННЯ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗОНАХ ПІДВИЩЕНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ ПЛАВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗОНАХ ПІДВИЩЕНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ ПЛАВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
ІНФІМОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
УДК 656.61.052
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ТОЧНОСТІ
НАВІГАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
У ЗОНАХ ПІДВИЩЕНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ ПЛАВАННЯ
Спеціальність 05.22.16 – судноводіння
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеській національній морській академії Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник — доктор технічних наук, професор Гладких Ігор Іванович, Одеська національна морська академія, декан факультету судноводіння на морських та внутрішніх водних шляхах, завідуючий кафедрою гідрографії та морської геодезії.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Потьомкін Олександр Еммануїлович, Одеська національна морська академія, завідуючий кафедрою судноводіння на морських та внутрішніх водних шляхах.
- кандидат технічних наук, Сафін Ігор Вікторович, директор представництва компанії “Ві Шипс” в Україні, м. Одеса.
Провідна установа Національний університет кораблебудування ім.. адм.
Макарова, Міністерства освіти і науки України,
м. Миколаїв
Захист відбудеться „16” червня 2005 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 1, зал засідання вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, корп. 2.
Автореферат розісланий „ 10 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
д. т. н., професор В.А. Голіков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Безпека судноплавства та ефективність функціонування транспортного, промислового, наукового й технічного флотів безпосередньо пов’язані з проблемами створення систем навігаційного супроводження суден (далі – СНСС) у зонах прибережного та стислого плавання, які є зонами (районами) підвищеної обережності плавання.
Світові статистичні дані свідчать, що до 75% навігаційних морських аварій та подій припадає саме на райони прибережного та стислого плавання, значна частка яких пов’язана з впливом “людського фактору”. Для цих районів характерна висока інтенсивність судноплавства, так, наприклад, для української частини Керченської протоки Азовського моря вона складає біля 40 тисяч суднопроходів на рік й мало чим відрізняється від інтенсивності судноплавства у протоці Босфор де вона складає порядку 50 тисяч. Така велика інтенсивність судноплавства у зонах підвищеної обережності плавання потребує зниження навігаційної аварійності та удосконалення методики оцінки точності навігаційного забезпечення при навігаційному супроводженні суден у зонах підвищеної обережності плавання. Ці та інші проблеми обумовлюють актуальність теми удосконалення методики оцінки точності навігаційного забезпечення у зонах підвищеної обережності плавання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень, отримані наукові і практичні результати відповідають програмам та планам науково-технічних робіт, направлених на розвиток народного господарства України – цільовій комплексній програмі розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, держбюджетній науково-дослідній роботі “Удосконалення методів безпечного судноводіння в складних умовах плавання” номер державної реєстрації U006406. Автор дисертації самостійно виконав розділ науково – дослідної роботи.
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є удосконалення навігаційного супроводження суден у зонах підвищеної обережності плавання.
Наукова задача дослідження – удосконалення методики оцінки точності визначення місця судна у робочій зоні СНСС та якісних показників функціонування СНСС у зонах підвищеної обережності плавання й побудова на її основі, за регіональною ознакою, системи навігаційного забезпечення безпеки мореплавства.
Об’єктом дослідження є процес навігаційного супроводження суден у зонах підвищеної обережності плавання, а предметом дослідження обрано удосконалення методики оцінки точності навігаційного забезпечення у зонах підвищеної обережності плавання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ОЦІНКИ ТОЧНОСТІ НАВІГАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ЗОНАХ ПІДВИЩЕНОЇ ОБЕРЕЖНОСТІ ПЛАВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок