Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ І СПОРТОМ КУРСАНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ І СПОРТОМ КУРСАНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ І СПОРТОМ КУРСАНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,90 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
РОМАНЧУК Сергій Вікторович
УДК 796:355.(477.3)
ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ І СПОРТОМ КУРСАНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів - 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фізичної підготовки і спорту Житомирського військового інституту радіоелектроніки імені С.П. Корольова.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
Бородін Юрій Андрійович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, декан факультету фізичного виховання, спортивної медицини та фізичної реабілітації.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент
Камаєв Олег Іванович,
Харківський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри спеціальної та фізичної підготовки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Петришин Юрій Володимирович,
Львівський державний інститут фізичної культури, проректор зі спортивної і виховної роботи, доцент
кафедри теорії і методики фізичного виховання.
Провідна установа – Волинський державний педагогічний університет імені Лесі Українки, кафедра теорії та методики фізичного виховання, Міністерство освіти і науки України,
м. Луцьк.
Захист відбудеться 19 травня 2006 року о 14 годин 30 хвилин під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 17 квітня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М.Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Зміна парадигми навчання студентів, особливо підготовки офіцерських кадрів у вищих військових навчальних закладах, є одною із злободенних проблем сучасного розвитку вищої школи України.
У працях Б.М. Шияна (2001), О.С.Куца (2001), Т.Ю. Круцевич (2002), М.С. Герцика, О.М. Вацеби (2005) зазначається, що стратегію сучасної вищої освіти складає напрямок, основою якого є опора на особистісно-орієнтовані педагогічні технології. Ця стратегія характеризує тенденцію посилення ролі “людського чинника” й у всіх видах військово-професійної діяльності й військово-професійного навчання.
Дослідження Р.Н. Макарова (1998), Г.В. Ложкіна (2000 - 2002), Ю.А. Бородіна (2002 - 2005) та інших учених показали, що для організації комплексного процесу професійної підготовки військових фахівців необхідно пов’язати в інтегративне ціле як мінімум, такі види підготовки:
- теоретичний, який формує науковий і евристичний рівні знань, навичок та умінь;
- фізичний, який формує динамічне здоров'я, стійкість до гіподинамії та гіпокінезії;
- спеціальний, який моделює професійну діяльність та окремі її фрагменти в звичайних та екстремальних умовах діяльності;
- психологічний, який формує психологічну готовність до професійної діяльності в цілому і до окремих її фрагментів;
- психофізіологічний, який формує стійкість психічного й фізіологічного рівнів людського чинника до екстремальних умов і тим самим матеріалізує професійні знання, навички й уміння в надійні параметри.
Чимало вчених, а саме: Е.С. Вільчковський (1997), О.І. Камаєв (2003), Ю.В. Петришин (2005) - вважають, що особливе значення в сучасних умовах освіти потрібно приділяти фізичній підготовці.
Р.Н. Макаров (1998), Т.П. Вісковатова (2003), та інші вчені зазначають, що традиційно основні зусилля у фізичній підготовці курсантів військових навчальних закладів зосереджені на підвищенні рівня розвитку фізичних якостей і формуванні рухових навичок та вмінь. Формування ж мотивації до занять фізичною підготовкою та спортом у військовослужбовців якщо й здійснюється, то найчастіше стихійно, без чітко визначених цілей і системного підходу.
Аналіз Настанови з фізичної підготовки (НФП-97), наказів і розпоряджень з організації фізичної підготовки курсантів визначив, що метою фізичної підготовки має бути забезпечення всебічної підготовленості випускників до керування фізичним вдосконалюванням військовослужбовців, а також особистою фізичною готовністю до бойової діяльності з урахуванням посадового призначення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ І СПОРТОМ КУРСАНТІВ ТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок