Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСІВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСІВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ / сторінка 4

Назва:
ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСІВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
01.2006 р.). Певні практичні розробки набули прикладного характеру в ході проведення тренінгів на регіональному рівні (Чернігівська міська молодіжна організація „Маю право”, довідка № 57 від 12.12.2005 р.).
Особистий внесок здобувача. Дисертаційне дослідження є одноосібно виконаною науковою працею, в якій викладено авторський підхід до вдосконалення процесу функціонування фінансів неприбуткових організацій.
Апробація результатів дослідження. Основні положення і результати дисертаційного дослідження пройшли апробацію у доповідях на науково-практичних конференціях: „Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання” (м. Донецьк, 2003 р.), „Бюджетно-податкова політика: теорія, практика, проблеми” (м. Ірпінь, 2003 р.), „Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті” (м. Тернопіль, 2004 р.); на міжнародних науково-практичних конференціях: „Стан і проблеми трансформації фінансів та економіки регіонів у перехідний період” (м. Хмельницький, 2003 р.); „Реформування фінансово-кредитної системи і стимулювання економічного зростання” (м. Луцьк, 2003 р.); „Проблеми обліку, аудиту та економічного аналізу за умов стабілізації економіки України” (м. Хмельницький, 2003 р.); „Реформування фінансово-кредитної системи і стимулювання економічного зростання” (м. Луцьк, 2004 р.); „Фінансово-кредитне стимулювання економічного зростання” (м. Луцьк, 2005 р.); на засіданнях кафедри менеджменту, економіки та підприємництва Чернігівського інституту МАУП.
Публікації. Основні положення дисертації викладені в 11 публікаціях загальним обсягом 3,8 д.а., з них – 4 у фахових виданнях обсягом 2,1 д.а.
Структура і обсяг дисертації. Дисертація складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел, додатків. Загальний обсяг дисертації 225 стор., у тому числі основного тексту 189 стор. У дисертації міститься 11 таблиць (з них 1 таблиця займає 2 окремі сторінки), 18 рисунків, 11 додатків на 17 сторінках. Список використаних джерел нараховує 254 найменування і займає 19 сторінок.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
У розділі 1 „Теоретичні засади функціонування фінансів неприбуткових організацій” розкрито сутнісні, концептуальні, правові, методичні основи функціонування неприбуткових організацій як суб’єкта фінансових відносин та їх роль в системі соціально-правового захисту.
В ході дослідження еволюційного розвитку неприбуткових організацій з'ясовано теоретичні засади їх фінансового забезпечення. Вони визначаються на основі таких основних концептуальних підходів до організації неприбуткової діяльності як: сервісний, груп саморозвитку, соціальної дії та громадянського суспільства. Доведено, що найбільш відповідним сучасному суспільно-економічному розвитку є розуміння неприбуткових організацій як інституту громадянського суспільства.
Розвиток інституту неприбуткових організацій у ринковому середовищі можна пояснити як виключними вимогами забезпечення суспільного розвитку, так і альтернативними формами розподілу капіталу в соціальній сфері. Активізація процесу децентралізації державних фінансів в умовах ринкової економіки актуалізує розробку довгострокової концепції розвитку неприбуткових організацій. В межах цієї концепції першочергове значення має досягнення одностайності у визначенні поняття „неприбуткова організація”. Встановлено, що це поняття характеризується функціональними ознаками: добровільності, автономності, урегульованості, неприбутковості, суспільної корисності та транспарентності. На підставі виділених ознак пропонується визначити неприбуткову організацію як непідприємницьку організацію, діяльність якої спрямована на задоволення суспільних потреб, що визначає специфіку її економічної активності та оподаткування.
Завдання ефективного функціонування фінансів неприбуткових організацій потребують попереднього визначення поняття „фінанси неприбуткових організацій”. На підставі розгляду сучасних підходів до його змісту фінанси неприбуткових організацій пропонується визначити як систему економічних відносин щодо формування, розподілу й використання фінансових ресурсів неприбутковими організаціями для забезпечення виконання визначених ними суспільно значимих цілей.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФУНКЦІОНУВАННЯ ФІНАНСІВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок