Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,34 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАСІЧНИК Наталя Вячеславівна
УДК 622.34:658.5
ОБГРУНТУВАННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки, організації та управління підприємствами Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ТЕМЧЕНКО Анатолій Георгійович,
проректор Криворізького технічного
університету, завідувач кафедри економіки,
організації та управління підприємствами
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
СКУБЕНКО Володимир Петрович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри проектного менеджменту
кандидат економічних наук
ГРИЦИНА Олексій Єгорович,
заступник директора з економіки інституту
„Кривбаспроект” Міністерства промислової
політики України
Провідна установа:
Запорізький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки та організації виробництва
Захист відбудеться “19” березня 2004 р. о 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.080.01 у Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий “18“ лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К. 08.080.01, к.е.н., доц. О.П. Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На етапі ринкової перебудови економіки України активізувався процес прийняття управлінських рішень, що забезпечують підвищення ефективності виробництва і раціональне використання виробничих ресурсів. Важливого значення цей процес набуває в гірничорудній промисловості, що має експортну спрямованість і забезпечує близько половини валютних надходжень в Україну. Разом з тим на підприємствах гірничо-металургійного комплексу накопичилися негативні тенденції в організації та управлінні виробництвом, які пов’язані з використанням морально і фізично застарілої техніки і технології, недоліками в проектуванні і плануванні гірничих робіт, істотними коливаннями як внутрішнього, так і зовнішнього попиту на залізорудну сировину. Ефективність роботи підприємств багато в чому залежить від вибору рівня їх продуктивності. Розробка родовищ корисних копалин з економічно обґрунтованою виробничою програмою дає можливість заощаджувати власні оборотні кошти підприємств, визначати напрямки капітальних вкладень, регулювати збут продукції та самостійно встановлювати обсяги своєї діяльності.
Розвиток методології визначення продуктивності гірничорудних підприємств носить локальний, не завжди комплексний і системний характер. Крім того, недостатньо досліджено питання зв’язку ефективності функціонування гірничорудних підприємств зі зміною обсягів виробництва продукції. Тому в дисертаційній роботі поставлено наукове завдання, що полягає у теоретичному обґрунтуванні механізму визначення обсягів виробництва основних видів продукції гірничорудних підприємств з урахуванням пріоритетів виробника і зміни ринкового попиту. Все це зумовило вибір теми дисертаційного дослідження і визначило коло розглянутих питань.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана автором відповідно до пункту 9 Національної програми розвитку та реформування гірничо-металургійного комплексу України, затвердженої наказом Державного комітету промислової політики України від 14.02.2001 року № 62.
У дисертаційній роботі використано результати, які були одержані автором у процесі наукових досліджень, що виконувалися відповідно до плану науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок