Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ СТАТИЧНОЇ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА ТЕМПЕРАТУРИ

Загрузка...

КОРЕКЦІЯ СТАТИЧНОЇ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА ТЕМПЕРАТУРИ

Назва:
КОРЕКЦІЯ СТАТИЧНОЇ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА ТЕМПЕРАТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
На правах рукопису
УДК 536.5
ДОРОЖОВЕЦЬ Наталія Михайлівна
КОРЕКЦІЯ СТАТИЧНОЇ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА ТЕМПЕРАТУРИ
05.11.04 – прилади та методи вимірювань теплових величин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів –2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі “Інформаційно-вимірювальна техніка” у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор СТАДНИК Богдан Іванович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедрою “Інформаційно-вимірювальна техніка”, м. Львів.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор
Лозбін Віктор Іванович,
Люблінська політехніка, м. Люблін (Польща).
Кандидат технічних наук, доцент
Чирка Михайло Іванович,
заступник директора Інституту комп‘ютерних інформаційних технологій ТАНГ, доцент каф. Інформаційно-обчислювальних систем і управління, м. Тернопіль.
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут “Система” відділ розроблення наукових, методичних та технічних основ метрологічного забезпечення ВІС та АСКТП, м. Львів.
Захист відбудеться 27 грудня 2005 р. о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.08 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, головний корпус, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів, вул. Професорська 1)
Автореферат розісланий 24 жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н., проф. Луцик Я.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За різними даними близько третини всіх вимірювань у промисловості та під час науково-технічних досліджень становлять температурні вимірювання. Забезпечення належного протікання промислових технологічних процесів неможливо без точного контролю та регулювання температури, основою для яких насамперед є результати її точних вимірювань.
Резистивні вимірювальні перетворювачі, зокрема платинові, є одними з найчастіше використовуваних у промислових вимірюваннях температури завдяки широкому діапазону вимірюваних температур, доброю стабільністю фізичних параметрів платини протягом тривалого часу роботи, а також інертністю до різноманітних хімічних впливів, високою повторювальністю фізичних та електричних параметрів перетворювачів даного типу, а також можливістю отримання вихідних сигналів зручних для подальшого опрацювання.
Точність та надійність оцінювання температури контрольованого чи досліджуваного середовища залежить не тільки від точності використовуваних первинних перетворювачів та вторинних вимірювальних засобів, але й також від різноманітних чинників, які впливають на теплопередачу від середовища до чутливого елемента. У першу чергу до таких чинників відносяться теплотехнічні параметри досліджуваного середовища, конструкція та теплотехнічні параметри конструктивних елементів вимірювального перетворювача, умови теплообміну між середовищем і перетворювачем та між перетворювачем і навколишнім середовищем.
Для вимірювань температури на промислових об‘єктах вимірювальні перетворювачі мають захисний (переважно металевий) кожух, у якому розміщений чутливий елемент, який також має свою власну захисну оболонку, а також спеціальну засипку. Тобто перетворювач має вигляд конструкції з декількох шарів з різними теплотехнічними параметрами, передача тепла крізь які відбувається за складними законами, залежними також від властивостей середовища, які під час вимірювань можуть змінюватися.
У багатьох об‘єктах, наприклад, апаратах харчової та хімічної промисловості, реакторах, резервуарах та збірниках рідин та сипких матеріалів рівень активного середовища, температуру якого треба контролювати, може змінюватися у широких межах. Крім того, саме середовище може змінювати свої властивості, зокрема, концентрацію, в’язкість, швидкість механічного переміщення тощо.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ СТАТИЧНОЇ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА ТЕМПЕРАТУРИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок