Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування готовності майбутнього вчителя фізики до використання освітніх технологій у професійній діяльності

Загрузка...

Формування готовності майбутнього вчителя фізики до використання освітніх технологій у професійній діяльності

Назва:
Формування готовності майбутнього вчителя фізики до використання освітніх технологій у професійній діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,94 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Академії педагогічних наук України
Манькусь Ірина Володимирівна
УДК 371.134;53
Формування готовності майбутнього вчителя фізики
до використання освітніх технологій
у професійній діяльності
13.00.04 - теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Миколаївському державному університеті імені В.О.Сухомлинського, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Пєхота Олена Миколаївна,
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського, кафедра освітніх технологій, завідувач.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дорошенко Юрій Олександрович,
Інститут педагогіки АПН України,
лабораторія навчання інформатики, завідувач;
кандидат педагогічних наук, доцент
Дивак Валерій Володимирович,
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти АПН України, кафедра права та безпеки життєдіяльності, завідувач.
Провідна установа: Полтавський державний педагогічний університет імені
В.Г.Короленка, кафедра педагогічної майстерності,
Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться “22” грудня 2006 р. о 12-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3.
Автореферат розісланий “21” листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Снісаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Державною програмою “Вчитель”, Національною доктриною розвитку освіти України в ХХІ ст., “Декларацією про європейський простір для вищої освіти”, “Концептуальними засадами реформування педагогічної освіти України та її інтеграції в європейський освітній простір”, наказами Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Програми дій щодо реалізації положень Болонської декларації в системі вищої освіти і науки України на 2004-2005 роки” та “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні” передбачено суттєвий перегляд концепції розвитку сучасної системи освіти, яка визначає сукупність якостей і професійний рівень компетентності майбутніх фахівців, їх готовність досягти в майбутньому соціального рівня, адекватного здібностям і кваліфікації.
Однією з найважливіших передумов входження України до єдиного європейського освітнього простору є досягнення системою її вищої освіти основних цілей Болонського процесу, а саме:
– інтеграція в Європейську зону вищої освіти як передумова розвитку мобільності громадян із можливістю їх працевлаштування;
– підвищення визначальної ролі університетів у розвитку національних та європейських культурних цінностей;
– визнання усіма учасниками освітнього процесу факту, що у системі вищої освіти України історично склалося просторове і часове поєднання академічної освіти та професійної підготовки, тобто здобуття особою академічної та професійної кваліфікації;
– перехід від репродуктивної, авторитарної освіти до освіти інноваційного типу, який обумовлює трансформацію педагогічної освіти: її змісту, мети, форм, методів та технологій.
За документами міжнародних організацій (ЮНЕСКО, Організації економічного співробітництва та розвитку, Міжнародної організації праці, Ради Європи, Європейської Комісії, Європейської асоціації педагогічної освіти та ін.) ключова роль у сучасних і майбутніх продуктивних змінах належить освіті і педагогам – найбільшій соціально-професійній групі населення на Землі, яка проголошена “носієм суспільних і освітніх змін”.
Одним із важливих сучасних напрямків розвитку професійно-педагогічної підготовки є оновлення на демократичній та гуманістичній основі її пріоритетів, мети, змісту, форм і методів, формування готовності майбутнього вчителя до швидких соціальних та освітніх змін у суспільстві.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Формування готовності майбутнього вчителя фізики до використання освітніх технологій у професійній діяльності

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок