Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимізація реологічних та експлуатаційних властивостей спеціальних штукатурних розчинів із сухих сумішей

Загрузка...

Оптимізація реологічних та експлуатаційних властивостей спеціальних штукатурних розчинів із сухих сумішей

Назва:
Оптимізація реологічних та експлуатаційних властивостей спеціальних штукатурних розчинів із сухих сумішей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,43 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМIЯ
БУДIВНИЦТВА I АРХIТЕКТУРИ
ПIЩЕВА ТетянА ІванівнА
УДК 666.9 : 571.8
Оптимізація реологічних та експлуатаційних властивостей спеціальних штукатурних
розчинів із сухих сумішей
Спецiальнiсть 05.23.05 – Будiвельнi матерiали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Одеса - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії
будівництва і архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: - засл. діяч, науки і техніки України
доктор технічних наук, професор
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ Віталій Анатолійович,
Одеська державна академія будівництва і
архітектури, завідуючий кафедрою “Процеси та
апарати в технології будівельних матеріалів”.
Офіційні опоненти: - д.т.н., проф. Лісенко Вадим Андрійович – Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою архітектурних конструкцій, реставрації та реконструкції будівель, споруджень
та їх комплексів.
- к.т.н., старший науковий співробітник, Шаршунов Анатолій Борисович – Інститут гідротехніки та меліорації Української академії аграрних наук, завідувач відділу діагностики та захисту гідротехнічних споруджень.
Провідна установа: - Рівненський державний технічний університет, Міністерства освіти і науки України, кафедра технології будівельних матеріалів та матеріалознавства, м. Рівне.
 
Захист відбудеться “ 1 ” жовтня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул.Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул.Дідріхсона,4.
Автореферат розісланий 30.08.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність досліджень. У світову будівельну практику за останнє десятиліття усе більш широко впроваджуються різні види сухих сумішей. В даний час рівень організації будівництва в значній мірі залежить від застосування сухих будівельних сумішей (СБС) заводського виробництва.
В Україну щорічно імпортується близько 300 тис. т СБС. У порівнянні з розчинами, приготовленими безпосередньо на будівельному об'єкті, чи з розчинами заводського виготовлення модифіковані сухі суміші значно підвищують якість і рівень будівельних робіт за рахунок стабільності складів і ефективного змішування; підвищують у 1.5-3 рази продуктивність праці в залежності від виду робіт і механізації; знижують у 3-4 рази матеріалоємність робіт; спрощують постачальницькі і складські операції та ін. Модифіковані сухі суміші широко використовуються за кордоном. Щорічне світове виробництво сумішей перевищує 10 млн. т Задача організації вітчизняного виробництва сухих сумішей для ремонту бетонних поверхонь є актуальною саме зараз. Додаток редиспергованих порошків у такі суміші поліпшує технологічність переробки, адгезію, зменшує водопоглинання і збільшує водовідштовхувальний ефект. Завдяки меншій потребі води замішування, підвищується довговічність і знижується схильність штукатурки до висолоутворення і забруднення. Також позитивний ефект виявляється в тім, що значно зменшується проникнення хлоридів і вуглекислоти в затверділий матеріал, тому арматура яка знаходиться у відремонтованому бетоні краще захищена від корозії. Однак залишаються відкритими питання оптимізації складу СБС, у яких основний обсяг складають вітчизняні сировинні інгредієнти (цемент, пісок і т.д.).
Зв'язок роботи з науковими програмами. Основні дослідження були здійснені в рамках виконання науково-дослідної теми ОДАБА (рег. номер 0198U004270), а також по програмі на 1999 рік спільних досліджень ОДАБА і Центральної лабораторії фізико-хімічної механіки Болгарської АН за планами наукової ради по комп'ютерному матеріалознавству Міжнародної інженерної академії.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – оптимізація експлуатаційних властивостей композицій із сухих сумішей для ремонтно-оздоблювальних покрить бетонних поверхонь з поліпшеними реологічними показниками і зниженою витратою полімерної редиспергованої домішки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Оптимізація реологічних та експлуатаційних властивостей спеціальних штукатурних розчинів із сухих сумішей

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок