Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОГАБАРИТНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОГАБАРИТНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОГАБАРИТНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,53 KB
Завантажень:
176
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
МАТВІЇШИН АНАТОЛІЙ ЙОСИПОВИЧ
УДК 631.348.4+621.01
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОГАБАРИТНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидат технічних наук
Тернопіль – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Костюк Володимир Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, директор Зборівського коледжу Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Вікович Ігор Андрійович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри транспортних технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Нагірний Юрій Петрович,
відокремлений структурний підрозділ
Національного аграрного університету “
Бережанський агротехнічний інститут”,
завідувач кафедри машиновикористання і технологій
Захист відбудеться “21” грудня 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий “20” листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент __________П. В. Попович


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З переходом України на ринкові відносини і проведення земельної реформи, призвело до перерозподілу сільськогосподарських угідь і формування присадибних фермерських способів господарювання. Така форма господарювання викликає потребу створення малогабаритної високоманевреної сільськогосподарської техніки в тому числі і машин для хімічного захисту у рослинництві. Основними вимогами, що ставляться до малогабаритних обприскувачів, є підвищення технічного рівня, якість виконання технологічних процесів та уніфікація їх агрегатування з різними робочими органами для комплексної механізації робіт. Мобільні сільськогосподарські машини, малогабаритні обприскувачі в тому числі, працюють в особливо важких рельєфних і кліматичних умовах, що призводить до значних динамічних перевантажень їх несучих і функціональних комплектуючих.
Забезпечення виконання технологічних процесів сільськогосподарськими машинами, включаючи машини для хімічного захисту у рослинництві, закладається ще на стадії проектування, тобто коли виконуються розрахунки на міцність і прогнозується ресурс роботи їх збірних одиниць. Практична цінність цих розрахунків тим вагоміша, чим ефективніші розробки інженерних методів розрахунку, вірогідність критеріїв оцінки міцності і довговічності конструкції, відповідність вихідних даних навантаженості натурним умовам експлуатації машин.
Таким чином забезпечення роботоздатності і прогнозування ресурсу роботи таких базових збірних одиниць малогабаритних обприскувачів, як конструкції рам, функціонально несучих секцій штанг, ємностей для транспортування робочих розчинів, елементів приводу і ефективне виконання технологічного процесу, є актуальним завданням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконувалася відповідно до пріоритетного напряму за Законом України “Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки” - “6 Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості, та агропромисловому комплексі” та науково-дослідної тематики кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя в рамках держбюджетної теми ДІ130-06 (номер державної реєстрації №0106U000129).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕСУЧИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОГАБАРИТНИХ ОБПРИСКУВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок