Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ПОДАТКІВ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ВИБІР СТРАТЕГІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

ВПЛИВ ПОДАТКІВ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ВИБІР СТРАТЕГІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ВПЛИВ ПОДАТКІВ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ВИБІР СТРАТЕГІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,86 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
СЕРДЮК Олена Миколаївна
УДК 336.228:658.1
ВПЛИВ ПОДАТКІВ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ
ТА ВИБІР СТРАТЕГІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Вишневський Валентин Павлович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), завідувач відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Іванов Юрій Борисович,
Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Харків), завідувач кафедри оподаткування;
кандидат економічних наук
Грєчішкін Олександр Володимирович,
ДПА в Донецькій області (м. Донецьк), начальник адміністративно-господарського управління.
Захист відбудеться “13” вересня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “10” липня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Податки є одним із найважливіших фінансових регуляторів економічних процесів, за допомогою яких органи законодавчої і виконавчої влади формують систему фінансових відносин із підприємствами. Оскільки податки як примусові платежі зменшують обігові кошти підприємств, то останні зацікавлені у розробці і вживанні певних заходів щодо зменшення їх негативного впливу на власну господарську діяльність. Тобто йдеться про об’єктивну необхідність виявлення впливу податків на функціонування підприємств і, відповідно, наукового обґрунтування вибору стратегії їх розвитку з урахуванням податкового чинника.
Теоретичним і практичним аспектам проблеми податкового регулювання економічних процесів, впливу податків на діяльність підприємств і вибору стратегії їх розвитку присвячені роботи зарубіжних і вітчизняних науковців. У західній економічній і фінансовій літературі слід назвати роботи М. Аллінхама, Е. Аткінсона, Ф. Коула, А. Харбергера, Ч. Мак Лура молодшого, Р. Масгрейва, А. Сандмо, Дж. Стігліца, П. Самуельсона. Серед вітчизняних науковців і фахівців із країн СНД цю проблему досліджують О. Василик, В. Вишневський, О. Грєчішкін, Ю. Іванов, В. Карпова, Т. Козенкова, А. Крисоватий, І. Луніна, П. Мельник, Т. Меркулова, А. Погорлецький, А. Соколовська, В. Федосов. Разом із тим питання зменшення негативних наслідків оподаткування промислових підприємств у процесі формування та раціонального вибору ними стратегії розвитку потребують подальшого поглиблення та уточнення з урахуванням специфіки сучасного етапу трансформації економіки України, її інституціональних особливостей. У першу чергу це стосується таких специфічних об’єктів, як промислові підприємства-великі платники податків, внески яких формують значну частину бюджетних доходів. Обсяги їх податкових платежів є настільки великими, що навіть незначні помилки в урахуванні податкового чинника при виборі та реалізації стратегії і тактики їх розвитку можуть мати дуже серйозні наслідки. Указані обставини зумовили вибір теми дослідження, його мету і задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки України за темами:Організаційно-методичне забезпечення формування ефективної системи управлінського обліку та аналізу в умовах упровадження національних стандартів П(С)БО та податкового кодексу України" (номер держреєстрації 0100U005269, 2000-2002 рр.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ВПЛИВ ПОДАТКІВ НА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ВИБІР СТРАТЕГІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок