Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА КАНАТОМІСТКІСТЮ ПРОЕКТНИХ ПАРАМЕТРІВ БАРАБАНІВ ШАХТНИХ ПІДНІМАЛЬНИХ МАШИН

Загрузка...

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА КАНАТОМІСТКІСТЮ ПРОЕКТНИХ ПАРАМЕТРІВ БАРАБАНІВ ШАХТНИХ ПІДНІМАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА КАНАТОМІСТКІСТЮ ПРОЕКТНИХ ПАРАМЕТРІВ БАРАБАНІВ ШАХТНИХ ПІДНІМАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,09 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЕЗПАЛЬКО Тетяна Віталіївна
УДК 622.673.1
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА КАНАТОМІСТКІСТЮ
ПРОЕКТНИХ ПАРАМЕТРІВ БАРАБАНІВ ШАХТНИХ ПІДНІМАЛЬНИХ МАШИН
Спеціальність 05.05.06 Гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі гірничих машин Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Заболотний Костянтин Сергійович, професор кафедри гірничих машин Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дворніков Володимир Іванович, професор кафедри гірничозаводського транспорту та логістики Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України

доктор технічних наук, професор
Бєлобров Віктор Іванович, головний науковий співробітник Інституту транспортних систем і технологій (м. Дніпропетровськ) Національної академії наук України.
Провідна організація – Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова (м. Дніпропетровськ) Національної академії наук України, відділ комплексів гірничих машин для розробки природних і техногенних родовищ.
Захист відбудеться “ 3 ” березня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.06 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України
(49027, м. Дніпропетровськ_, просп. Карла Маркса, 19, тел. ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України
(49027, м. Дніпропетровськ_, просп. Карла Маркса, 19).
Автореферат розісланий “ 2 ” лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. техн. наук О.В. Анциферов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На гірничих підприємствах України в складному і багатоступінчастому ланцюзі операцій, пов'язаних з видобутком та переробкою ко-па-лин, важливе місце посідають гірничотранспортні процеси переміщення вантажів у вертикальному напрямку. Вертикальні шахтні підйомні установки – найбільш енерго- і металомісткі комплекси шахт. Шахтна піднімальна маши-наШПМ) – дуже відповідальна ланка при видобутку корисних копалин. З аварією на піднімальній машині видобуток у шахті фактично припиняється, завдаючи величезних збитків. Це визначає високі вимоги до технічного рівня шахтних під-ні-мальних машин, якості їх проектування та виробництва.
Техніко-економічний аналіз показників 42 підйомних комплексів стволів шахт, виконаний фахівцями державного проектного інституту (ДПІ) “Крив-бас-проект”, виявив, що технічно можлива межа застосування одноканатних під-ні-мальних машин з циліндричними барабанами відповідає вантажопідйомності 20_ т та висоті підйому 1200_ м. Для шахтних піднімальних машин з ци-ліндричними барабанами підвищення висоти підйому безпосередньо пов’язане зі збільшенням канатомісткості барабанів при наявності обмежень на кут де-ві-ації, довжину струни, ширину і діаметр барабана та ін. Актуальну технічну зада-чу – під-вищення канатомісткості барабанів ШПМ конструктори розв’язу-ють різними технічними рішеннями: збільшенням діаметра барабана, ви-ко-рис-тан-ням каната меншого діаметра і нарізуванням канавок з меншим або змінним кро-ком тощо. Для вибраної схеми підйомної установки (ПУ) та конструкції ба-ра-ба-на процес укладання ка-ната визначається геометрією про-фільованої по-верхні барабана, канатомісткість якого безпосередньо залежить від значень про-ектних параметрів названої по-верхні. Відомі теорії укладання каната і ре-ко-мен-да-ції містять низку обмежень, які у деяких випадках суперечать даним, на-ко-пи-ченим при експлуатації діючих ба-ра-бан-них підйомників. Це стримує роз-роб-ку та вдосконалення конструкцій канатних ба-ра-банів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА КАНАТОМІСТКІСТЮ ПРОЕКТНИХ ПАРАМЕТРІВ БАРАБАНІВ ШАХТНИХ ПІДНІМАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок